Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nawet pomine VAG czy BMW za 148 tys masz Mazde CX5 z 175 konnym TDI i najwyzsza wersja wyposazenia.Sorry ale jezeli chodzi o wyglad srodek i dynamike to inna liga i jeszcze pare zl zostaje w kieszeni.40K EUR za co pytam sie ? Sorry ale porypalo ich chyba.......

 

No a teraz za 150 tyś masz 2,0DIT 240KM z automatem w pełnym wypasie.

Chyba nie jest to zła cena i dynamika rzeczywiście inna liga ;)

Forek w max wersji tyle kosztuje? MY13?

Przegladalem wyposażenie i oprócz pierdół w stylu skretny xenon , otwieranie i el zamykanie klapy to chyba za wiele nie trzeba.

Edytowane przez Niedźwiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No a teraz za 150 tyś masz 2,0DIT 240KM z automatem w pełnym wypasie. Chyba nie jest to zła cena i dynamika rzeczywiście inna liga

sorry zrobilo sie zamieszanie z tymi cenami i modelami , myslalem ze 40K to cena za Foreka exclusive D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz za 150 tyś masz 2,0DIT 240KM z automatem w pełnym wypasie. Chyba nie jest to zła cena i dynamika rzeczywiście inna liga

sorry zrobilo sie zamieszanie z tymi cenami i modelami , myslalem ze 40K to cena za Foreka exclusive D.

 

nastąpiły lekkie zmiany nazewnictwa wyposażenia i stąd lekkie zamianieszanie.

W F SBD najwyższa wersja to Sport ( Harmon&Kardon z navi 7", 18" + zderzak od XT ) koszt 39k euro, przed nim jest Platinum 36k euro ( częściowa skóra, CD, 17"), wcześniej Exlusive ( CD, bez skóry, okno dachowe, kamera cofania ) w sumie to poprzednia wersja "XC" 33k euro, no pierwszy jest Active 30,7k euro, który ma kieszenie na napoje we wszystkich drzwiach :D

Innymi słowy ceny startują od 130k pln do 165k.

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z uporem godnym maniaka wrócić do V40CC,bo z rana oswiecilo mnie,że jest to najszybsze 4x4 i jednocześnie najładniejsze i najlepiej wykończone w środku dodatkowo pięknie brzmiące,jakie można dostać za najtańsze na rynku pieniądze czyli niecałe 130K.Będzie sukces,chociaż myślę że ludzie będą brali wersję ośki z dieslem ,czego zapewne nie pojme,:(

Szwagier tak sie na niego zapalił że nie przeszkadza mu już mały kufer ( dwoje dzieci)słaby przeswit mimo że dotychczas był outlander,nawet ośke bierze pod uwagę,a wszystko dlatego że samochód jest piękny i doskonale wykończony. Jak widać różne bywają priorytety ,ja pracuję nad chłopakiem żeby zamawial T5 awd bo sam mam ochotę nim pojexdzic:'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z uporem godnym maniaka wrócić do V40CC,bo z rana oswiecilo mnie,że jest to najszybsze 4x4 i jednocześnie najładniejsze i najlepiej wykończone w środku dodatkowo pięknie brzmiące,jakie można dostać za najtańsze na rynku pieniądze czyli niecałe 130K.Będzie sukces,chociaż myślę że ludzie będą brali wersję ośki z dieslem ,czego zapewne nie pojme, Szwagier tak sie na niego zapalił że nie przeszkadza mu już mały kufer ( dwoje dzieci)słaby przeswit mimo że dotychczas był outlander,nawet ośke bierze pod uwagę,a wszystko dlatego że samochód jest piękny i doskonale wykończony. Jak widać różne bywają priorytety ,ja pracuję nad chłopakiem żeby zamawial T5 awd bo sam mam ochotę nim pojexdzic:'(

To z pewnością mniejsze od Forka auto. A jak wyposażenie się podoba w tej podsatwowej wersji? BO Forek XT to juz tego trochę tam ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z uporem godnym maniaka wrócić do V40CC,bo z rana oswiecilo mnie,że jest to najszybsze 4x4 i jednocześnie najładniejsze i najlepiej wykończone w środku dodatkowo pięknie brzmiące,jakie można dostać za najtańsze na rynku pieniądze czyli niecałe 130K.Będzie sukces,chociaż myślę że ludzie będą brali wersję ośki z dieslem ,czego zapewne nie pojme,:(

Szwagier tak sie na niego zapalił że nie przeszkadza mu już mały kufer ( dwoje dzieci)słaby przeswit mimo że dotychczas był outlander,nawet ośke bierze pod uwagę,a wszystko dlatego że samochód jest piękny i doskonale wykończony. Jak widać różne bywają priorytety ,ja pracuję nad chłopakiem żeby zamawial T5 awd bo sam mam ochotę nim pojexdzic:'(

Cena jest faktycznie rewelacyjna jak na osiągi i ogólnie to co auto sobą reprezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z uporem godnym maniaka wrócić do V40CC,bo z rana oswiecilo mnie,że jest to najszybsze 4x4 i jednocześnie najładniejsze i najlepiej wykończone w środku dodatkowo pięknie brzmiące,jakie można dostać za najtańsze na rynku pieniądze czyli niecałe 130K.Będzie sukces,chociaż myślę że ludzie będą brali wersję ośki z dieslem ,czego zapewne nie pojme, Szwagier tak sie na niego zapalił że nie przeszkadza mu już mały kufer ( dwoje dzieci)słaby przeswit mimo że dotychczas był outlander,nawet ośke bierze pod uwagę,a wszystko dlatego że samochód jest piękny i doskonale wykończony. Jak widać różne bywają priorytety ,ja pracuję nad chłopakiem żeby zamawial T5 awd bo sam mam ochotę nim pojexdzic:'(

To z pewnością mniejsze od Forka auto. A jak wyposażenie się podoba w tej podsatwowej wersji? BO Forek XT to juz tego trochę tam ma.

bardzo ładne,nawet poparcie lędzwi w stand. jest co dla mnie jest niezmiernie ważne.W zasadzie dołożyć ksenon i można brac.Nie chce go porównywać z foresterem bo jak komuś zależy na dużym aucie rodzinnym-mówiąc bardzo ogólnie to CC przegrywa.Podobna sprawa jak z mini tylko ten volvo to zdaje sie jeszcze ciekawsza proppozycje.Jedno co mi sie nie podobało to te cyfrowe zegary,w legacy o niebo fajniejsze ale moznaby sie do tego pewnie przyzwyczaić kiedy wcisnie sie gaz do podłogi i posłucha jak to brzmi ;)

Na stronach volvo piszą o upustach,ciekawe na czym one polegają.Madox ile spuscisz z takiego T5?;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z uporem godnym maniaka wrócić do V40CC,bo z rana oswiecilo mnie,że jest to najszybsze 4x4 i jednocześnie najładniejsze i najlepiej wykończone w środku dodatkowo pięknie brzmiące,jakie można dostać za najtańsze na rynku pieniądze czyli niecałe 130K.Będzie sukces,chociaż myślę że ludzie będą brali wersję ośki z dieslem ,czego zapewne nie pojme, :(

A ja tak patrzam i oglądam i no, do diaska, na zdjęciach mrówkojada widzę. :facepalm: Chyba nie dla mnie. Jeszcze jak te przetłoczenia na masce są widoczne, to przód według mnie wypada nieźle. Bez przetłoczeń przypomina mi punto. :wacko: Chociaż im bardziej się wpatruję, tym bardziej wpada mi w oko. Trzeba czem prędzej zaprzestać tego procederu. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z uporem godnym maniaka wrócić do V40CC,bo z rana oswiecilo mnie,że jest to najszybsze 4x4 i jednocześnie najładniejsze i najlepiej wykończone w środku dodatkowo pięknie brzmiące,jakie można dostać za najtańsze na rynku pieniądze czyli niecałe 130K.Będzie sukces,chociaż myślę że ludzie będą brali wersję ośki z dieslem ,czego zapewne nie pojme, :(

A ja tak patrzam i oglądam i no, do diaska, na zdjęciach mrówkojada widzę. :facepalm: Chyba nie dla mnie. Jeszcze jak te przetłoczenia na masce są widoczne, to przód według mnie wypada nieźle. Bez przetłoczeń przypomina mi punto. :wacko: Chociaż im bardziej się wpatruję, tym bardziej wpada mi w oko. Trzeba czem prędzej zaprzestać tego procederu. ;)

Hehe ,ja bym powiadzial bardziej brawo niż punto :D coś może w tym jest z wyglądu faktycznie,trochę mrowkojad?Hehe,

Może dlatego że to pierwsza fura w historii z poduszką dla,uwaga :PIESZYCH !

Jak nie chcesz żeby "choroba "rozwinęła to do niego nawet nie wsiadaj a już napewno nie jeździj T5;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz za 150 tyś masz 2,0DIT 240KM z automatem w pełnym wypasie. Chyba nie jest to zła cena i dynamika rzeczywiście inna liga

sorry zrobilo sie zamieszanie z tymi cenami i modelami , myslalem ze 40K to cena za Foreka exclusive D.

 

Nie dziwę Ci się bo strasznie pogmatwany ten nowy cennik trzeba się mocno w niego wgryźć :)

 

Co do Volvo V40CC cena osiągi i silnik rewelacja, chyba muszę się takim przejechać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Volvo V40CC cena osiągi i silnik rewelacja, chyba muszę się takim przejechać :)

 

jak masz taką okazję to zrób to szybko-please póki jest śnieg ;) a potem dawaj relacje.U mnie jest tylko D4 FWD.

 

Fajnie, że konkurencja jest dla Forka. Mnie zaintrygował Mini Paceman (chociaż to oferta ograniczona do 2 osób w rodzinie). X3 jest fajne ale cenowo może wyjść kilkadziesiąt tyś więcej. A jak jeszcze człowiek zacznie wybierać te opcje ;)

 

No i to volvo wydaje się być fajnym dupowozem (wypad na narty, miasto, trasa), w tej cenie 254 km...Chociaż jak pogrzebałem w wyposażeniu to wyszło 170k.

 

 

sory,dopiero teraz przeczytałem ten post,

kurcze ,ja przy konfiguracji zatrzymywałem się na 155 ,brałem momentum i dokładałem co chcę.No i może jeszcze + jakiś rabacik do tej ceny ;) zobaczymy jak szwagier będzie brał-bo chyba już wpadł po uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze V40 to odpowiednik X1 a nie X3

tylko że X1 ma o prawie 10 cm większy rozstaw niż Forek ;)

Czyli wedlug Ciebie odpowiednikiem Forka jest X1?

czyli wg. mnie zależy co się porównuje.Jeśli ilość miejsca w bagażniku i na kolana to Forek górą,jeśli rozstaw osi który jednak w dużym stopniu świadczy o przynalezności samochodu do klasy-komfort jazdy,prowadzenie -nie muszę tłumaczyć,to X1 odskakuje do innej klasy.Moim zdaniem dzisiaj ciężko jednoznacznie klasyfikować klase SUV.Dla mnie X1 dzięki rozstawowi osi równemu Legacy będzie conajmniej klasą Forestera,a że mało miejsca w środku i w bagażniku to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sory, X1 w wypasie z mocnym silnikiem kosztuje tyle samo co nowy forester.

zgoda; pytanie tylko co za tym idzie?czy w związku z wydaniem nie małych pieniędzy ludzie nie skuszą się na markę premium.Powiem szczerze że sam nie wiem co bym wybrał :( ale na szczęście narazie nie muszę wybierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko porownaj sobie osiągi silnika subaru a bmw , XT skoro ma 7,5sec do 100 to blizej mu do wersji 184konnej ktora ma 7,8sec do 100 .

245konna wersja x1 rozpędza sie do 100 w 6sec czyli o 1.5sec szybciej niz Forek XT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...