Jump to content

Przyciemnianie szyb - trójmiasto

Francisza
 Share

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie w Trójmieście można solidnie i bez uszczerbku dla samochodu przyciemnić boczne i tylne szyby w Forku? Czy do tej procedury konieczne jest wyjęcie wszystkich oklejanych szyb z drzwi i ścianek i później ich ponowny montaż?

Kupiło się Subaraka to czas go drucic ...

thx

Edited by Francisza
  • Upvote 1

W trójmiejskim wątku przewijały się informacje o Anglassie (Gdańsk, Do studzienki), Protectorze z Wejherowa i Auto-Hit'cie - chyba najbardziej chwalonym, ale z Bytowa, więc kawałek... Zapytaj w naszym wątku, może ktoś znalazł jakieś inne miejsca :)

Ja swego czasu dzwonilem do polecanych trojmiejskich firm, ale chyba ponizej 650zl nikt nie zszedl, a rekordzisci chcieli auto na 2 dni. Gdzies w 'naszym' watku pisalem o tym.

Suma sumarum pojechalem do Bytowa i jestem zadowolony. Cena ponad rok temu to 350zl.

P.S. Szyb nie trzeba demontowac, chociaz niektore firmy tak twierdza via tel.

T.

• 2 years later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Ja osobiście kiedyś jeździłem przycienić szyby do Bytowa, teraz już kolejne auto Subaru Forester robiłem we Wrzeszczu na Zbyszka z Bogdańca. Przyciemnili mi szyby oraz wkleili mi taki ciemniejszy pasek na przednią szybę. Może nie trwało to 2 godziny ale wykonanie bez zastrzeżeń. Umawiałem się przez stronę http://www.autoexpert24.pl

Szyberdach myślę że też ogarną