Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Może porostu A-style się wykłada i za chwile się dowiemy o zamknięciu. Nie wiemy na jakich konkretnych zasadach było kupione auto

 

Ciekawe co się dzieje bo auto ponoc natychmiast musiało wrócić

 

 

Takie wieści objawiają sie z dnia na dzien po orzeczeniu. Wystarczy ze rada nadzorcza zamknęła sektor niedochodowy i klops. Dla grupy A-Style reklama zła czy dobra to zawsze reklama i księgowi o tym wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, Robert nie mógł liczyć na ludzi z A-Style bowiem włoski zespół wycofał się ze współpracy z Polakiem. Robert nie miał wyboru i nie mając kompletu zespołu, musiał wycofać swoje zgłoszenie. Samochód został szybko odesłany do Włoch. Co zastanawiające, o tym, że A-Style nie chce dłużej współpracować z Kubicą, wiadomo było już od jakiegoś czasu."

 

za powrotroberta.blogspot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku tak sobie myślałem, jak bardzo niezadowolony RK musiał być z M-Sportu żeby woleć współpracować z Włochami. Sam miałem taką wątpliwą przyjemność i nikomu nie polecam. Niestety leniwi angole chyba są lepsi. Oczywiście nic jeszcze na pewno nie wiemy, ale nie powiem, żebym był w szoku. Można tylko się wściekać. Jedyne co to chyba lepiej rozstać się z A-style, niż z Lotosem. Przy czym wydaje mi się że A-style jest formalnie właścicielem fiest Roberta... Eh, oby to wyszło na plus:(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co zastanawiające, o tym, że A-Style nie chce dłużej współpracować z Kubicą, wiadomo było już od jakiegoś czasu"

 

Tego to już kompletnie nie rozumiem. Jak nie chcieli współpracować, to mogli to zerwać współpracę zaraz po Meksyku. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi... ;)

I wszystko jasne.Znajac Roberta pewnie ich tam dojechał ogromem pracy i zaangażowanie a ze Włosi do roboty sie nie kwapią to zaczęło byc im nie po drodze.A ja wam mowię ze Ekipa Solka by ogarnęła temat w MS bez najmniejszego problemu.

Albo poukładać sie z którymś z prywaciarzy to i obsługa by była tansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...