Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie się wydaje, że plamę dał M-sport i muszą przynajmniej 1 rajd więcej jechać starą Fiestą(a coś Roberto wspominał, że to ostatnia i nie mogą jej popsuć), postanowili jechać Fafe ;)

A co ma M-Sport do tego? Przecież RK ma swoje auto i swój zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rajdach "za morskich" logistyką i częściami zajmował się z tego co pamiętam m-sport. Nawet RK w Meksyku był pod namiotem Malcolma

Właśnie tylko logistyką i niczym więcej- przecież fura już stoi pod namiotem M-Sporu, może przelew od Lotosu nie dotarł? Może jakieś spięcie z A-Style, wariantów jest kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na rajdach "za morskich" logistyką i częściami zajmował się z tego co pamiętam m-sport. Nawet RK w Meksyku był pod namiotem Malcolma

Właśnie tylko logistyką i niczym więcej- przecież fura już stoi pod namiotem M-Sporu, może przelew od Lotosu nie dotarł? Może jakieś spięcie z A-Style, wariantów jest kilka.

 

Dlatego raczej nie chodzi o kasę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a mnie się wydaje, że plamę dał M-sport i muszą przynajmniej 1 rajd więcej jechać starą Fiestą(a coś Roberto wspominał, że to ostatnia i nie mogą jej popsuć), postanowili jechać Fafe ;)

A co ma M-Sport do tego? Przecież RK ma swoje auto i swój zespół.

 

ale auto ktoś im dostarcza i zajmuje się homologacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hiszpanie z RACC informuję, że RK zakończył współprace z Lotosem i A-Style.

 

Jeśli to prawda to nieciekawie i widmo wybiórczych startów się kłania :(

Ale o so chodzi, jakie zakończenie współpracy? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba rzecz, pewnie z połowa budżetu na ten rajd wydana i powrót do domu. 

Strasznie szkoda, tyle czasu czekaliśmy, ja nawet się cieszyłem, że ten weekend jestem wreszcie w domu i spokojnie będę mógł kibicować Robertowi.. a tu takie wieści.

Już  nie jestem pewny Portugalii, nadzieja słabnie. Prywatne inicjatywy mają jednak gliniane nogi  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... było 6 tygodni czasu na reorganizacje..., a RK znalazł jeszcze czas aby pojeździć Lambo i chyba pojawił się jako obserwator na jakimś rajdzie więc... to raczej tylko polityczna wymówka, a realna przyczyna jest gdzie indziej.

 

Myślę, że pojawiła się nagle jakaś propozycja... ;)


Niemniej mega szkoda bo... już nie mogłem się doczekać kolejnego rajdu WRC z Kubicą. To było dłuugie 6 tygodni czekania, a szykują się kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tylko gdybać ale jezeli auto juz tam było to te pewnie cos wysypalo sie w ostatniej chwili.

Hmm... było 6 tygodni czasu na reorganizacje..., a RK znalazł jeszcze czas aby pojeździć Lambo i chyba pojawił się jako obserwator na jakimś rajdzie więc... to raczej tylko polityczna wymówka, a realna przyczyna jest gdzie indziej.

 

Myślę, że pojawiła się nagle jakaś propozycja... ;)

Niemniej mega szkoda bo... już nie mogłem się doczekać kolejnego rajdu WRC z Kubicą. To było dłuugie 6 tygodni czekania, a szykują się kolejne.

Myślisz ze Toyota zaprosiła Roberta na testy ktore sa w innej części swiata i koliduja terminowo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"30 marca 2015
0

Wiceprezes Toyoty Motorsport zdradził w rozmowie z wrc.com, że pracę nad Yarisem WRC przebiegają w znakomitym tempie. Rob Leupen podkreślił również, że debiut nowej rajdówki może nastąpić jeszcze przed sezonem 2017.

 

- Większość testów zaplanowanych jest w Europie, ale jeden lub dwa odbędą się gdzieś dalej. Najbliższe próby będą miały miejsce pod koniec kwietnia, skupimy się na rozwoju silnika i zawieszenia. Obecnie mamy dwa samochody, które używamy tak często, jak jest to możliwe. Trzeci jest już prawie gotowy - tłumaczył na stronie wrc.com Laupen. - Nie mogę niczego potwierdzić, ale może być taka opcja, że zgłosimy Yarisa WRC w innych, mniejszych seriach jeszcze przed sezonem 2017 - podkreślał w dalszej części rozmowy.

Wiceprezes Toyoty Motorsport zaznaczył również, że jest bardzo zadowolony z pracy wykonywanej przez zatrudnionych kierowców testowych."

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...