Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie może nie w temacie, ale zapytam jako amator rajdów. W bezpośrednim pojedynku komu byście kibicowali, Robertowi czy Kajtkowi?

Wojtkowi Chuchale ;) Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :P

 

AAAA, ja także. Wojtek i Kajtek. Szkoda że RSMP bez tych driverów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do glownego wątku ponoc nowa Fiesta to w 80% nowy samochód pod stara karoseria.

Samochód pokonal 5K kilometrów testowych.To więcej niz obecna Fiesta , Focusy czy S2000 przed swoimi debiutami.

M-sport ma spore oczekiwania i liczy na regularne pudła w drugiej części sezonu.

Debiut w Portugali.Ciekawe kiedy RK dostanie ta zabawke w swoje ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg planu M-Sport w Portugalii też obiecał dostarczyć nową Fiestę dla prywaciarzy. Oby tylko nie było żadnych problemów "wieku dziecięcego", bo Portugalia może być ciekawym rajdem z racji powrotu tras na północ tego państwa.

 

A Michelin jak widać nie czeka i wprowadza nowe opony na asfaltowe rundy. Ogier już testuje. Ciekawe czy Pirelli też planuje poprawione mieszanki ?

https://twitter.com/SebOgier/status/587658814142414848

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Pirelli kazało, żeby jakoś na zdjęciach wyglądał :P

 

A już myślałem, że był zakład, że się nie ogoli póki nie wygra rajdu w WRC :D


Od Portugalii wchodzą nowe specyfikacje DS3 i Fiesty. Oby trochę podgonili VW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo co nawaliło i czy da się naprawić, ale pozostaje już tylko transport lotniczy ewentualnych części, a on kosztuje $$$. Chyba, że M-Sport pomoże 

 

juz oficjalne info RK i MS nie jadą Argentyny :( tylko chłopaki dupe przewieźli :( 

Powodem jest konieczność wprowadzenia zmian w strukturze zespołu RK WRT.

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niestety mam dla was złą wiadomość. Nie weźmiemy udziału w nadchodzącym Rajdzie Argentyny. Nasze cele są ambitne. Aby je realizować rywalizując z najlepszymi zespołami i kierowcami musimy dokonać koniecznych zmian. To smutna chwila dla nas jak i dla Was zapewne. Wrócimy na trasy w Portugalii licząc na Wasz gorący doping jak zwykle. Choć dzis jest trudny dzień wierzymy że ta decyzja jest jedyną słuszną w zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam ciepło.

 

EDIT:

Dziwny komentarz i jakiś taki ogólnikowy. Czy tylko mnie się wydaje, że ktoś personalnie zrobił jakiś fatalny w skutkach błąd? Typu... nie wiem, kluczyków od Fiesty z Europy nie zabrał? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety mam dla was złą wiadomość. Nie weźmiemy udziału w nadchodzącym Rajdzie Argentyny. Nasze cele są ambitne. Aby je realizować rywalizując z najlepszymi zespołami i kierowcami musimy dokonać koniecznych zmian. To smutna chwila dla nas jak i dla Was zapewne. Wrócimy na trasy w Portugalii licząc na Wasz gorący doping jak zwykle. Choć dzis jest trudny dzień wierzymy że ta decyzja jest jedyną słuszną w zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam ciepło.

EDIT:

Dziwny komentarz i jakiś taki ogólnikowy. Czy tylko mnie się wydaje, że ktoś personalnie zrobił jakiś fatalny w skutkach błąd? Typu... nie wiem, kluczyków od Fiesty z Europy nie zabrał? ;)

Źle Ci sie wydaje , zapewniam Cię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety mam dla was złą wiadomość. Nie weźmiemy udziału w nadchodzącym Rajdzie Argentyny. Nasze cele są ambitne. Aby je realizować rywalizując z najlepszymi zespołami i kierowcami musimy dokonać koniecznych zmian. To smutna chwila dla nas jak i dla Was zapewne. Wrócimy na trasy w Portugalii licząc na Wasz gorący doping jak zwykle. Choć dzis jest trudny dzień wierzymy że ta decyzja jest jedyną słuszną w zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam ciepło.

EDIT:

Dziwny komentarz i jakiś taki ogólnikowy. Czy tylko mnie się wydaje, że ktoś personalnie zrobił jakiś fatalny w skutkach błąd? Typu... nie wiem, kluczyków od Fiesty z Europy nie zabrał? ;)

Źle Ci sie wydaje , zapewniam Cię :)

Bo fieścina pali z korby ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z FB Roberta:

Niestety nie wystartujemy w Argentynie. To była bardzo trudna decyzja. Rajd Argentyny od początku był w naszych planach i mimo że na miejsce dotarła już część zespołu wraz z samochodem, to decyzja o rezygnacji ze startu jest koniecznością. Rywalizacja w Rajdowych Mistrzostwach Świata to prawdziwe wyzwanie i chociaż wygrałem sześć odcinków specjalnych w pierwszych trzech rajdach, to musimy jednak myśleć realistycznie i skoncentrować się na udoskonaleniu zespołu w wielu obszarach. Na Rajd Portugalii planujemy powrót ze zmienioną strukturą, która będzie systematycznie ulepszana. Chciałbym poprosić wszystkich naszych kibiców o zrozumienie i podziękować za wsparcie.

 

Ciekawe o jakie zmiany chodzi, jak widać budowa własnego zespołu nie jest taka prosta sprawa.

Jakoś smutno się zrobiło, tyle czekania i takie info...

 

A już nawet zaczęli oklejać Fieste

CDDFpyFXIAAFn-q.jpg

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...