Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, zupełnie poważnie, bez żadnej prowokacji:

 

Gdzie wolelibyście oglądać Roberta, w F1 czy w WRC? (całkowicie abstrahując od przebiegu jego kariery)

 

Ja osobiście skłaniam się ku WRC...

Ja wolę F1. WRC nie pokazują w TV, więc nie ma tego nawet jak oglądać :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie (bo bardzo mi się podoba to co Robert w rajdach pokazuje :D ) biorąc pod uwagę że F1 jest królową moto-sportu i bezwzględnym szczytem jeśli chodzi o to co można osiągnąć to jednak F1 , na osiągnięcie czegoś w WRC ma więcej czasu niż na F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, zupełnie poważnie, bez żadnej prowokacji:

 

Gdzie wolelibyście oglądać Roberta, w F1 czy w WRC? (całkowicie abstrahując od przebiegu jego kariery)

 

Ja osobiście skłaniam się ku WRC...

 

 

F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert sam niedawno potwierdził że jego nadrzędnym celem jest powrót do f1,wypada mu tego życzyć.

Życzę mu tego i to bardzo, ale ja po prostu uwielbiam patrzyć jak on jeździ wrc'em. Podoba mi się jego styl, jest w tym jakieś widowisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos wytłumaczy laikowi: jesli różnica między autem WRC i RRC to tylko inna zwężka turbiny i pakiet aero (http://kdk.pl/archi/kr_228_WRC.htm), to dlaczego Robert startuje takim autem? Żeby być wyżej klasyfikowanym w swojej kategorii? Czy kasa (wpisowe?) za starty w klasie WRC jest sporo wyższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorsze hamulce. A startuje pewnie dlatego, żeby w spokoju zbierać doswiadczenie po prostu. Jakby startował Wurcem odrazu to odrazu byłoby cisnienie na wynik no i nie moglby Wurcem w ERC startowac, a to dodatkowe starty, dodatkowe doswiadczenie, i przede wszystkim w takim samym samochodzie caly czas co pozwoli zachowac plynnosc :) Ale to moja osobista opinia

 

 

A w skrocie laikowi to roznica mocy miedzy WRC a RRC jest duza. Mowi sie, ze tylko 25-30 KM, ale to jest napewno wiecej, patrzac po Fafe jak mozna bylo zobaczyc RRC Roberta i zaraz po nim WRC. To WRC pędziło jak rakieta :) Polo ma podobno 315 KM, a oficjalnie Wurce mają 300, a RRC coś 260-275

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Robert wygra runde WRC to będzie pierwszym w historii, który tego dokona ( F1 i WRC). Jim Clark chyba jeździł też w rajdach wysoko, ale nie wygrał.

 

 

Wywiad z Colinem Clarkiem + kilka ujęć z jazdy z wczoraj

 

Rozłożył mnie tekst z 2 mniuty... zresztą nie tylko mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...