Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Na innym forum gość zadał pytanie "Czy czymś różni się Ford Fiesta WRC od samochodu Roberta

 

a na wiekszosci polskich portali, jedni kopiuja od drugich i wszedzie 6 . miejsce........................... :facepalm:

 

Dlatego rajdy samochodowe to sport dla "wybranych" interesantów, dla elit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobię profil na FB , AntyTVN24 :( bo to jest koszmar co te debile w eter puszczają oglupiajac ludzi :(

 

Gdybyś chciał wyplenić głupotę z mediów musiał byś się niczym innym nie zajmować a i to nie gwarantowało by poprawy sytuacji. Pal licho TVN24 , szkoda,że nie ma mediów z naciskiem na specjalistów czy to w sporcie, ekonomii czy polityce.

 

A Kubica : po prostu najwyższy SZACUNEK. Nie potrafię ocenić techniki ale czasu wydają się być całkiem solidne. Kocham tego gościa i nawet na czas rajdów mogę mu użyczyć osobistego anioła stróża niech nad nim czuwa. I oby obaj byli szybcy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prosze za TVN 24

 

Kubica szósty w rozgrzewce przed Rajdem Portugalii

 

Foto: CITROEN COMMUNICATION / ANDRE LAVADINHO

Robert Kubica w swoim Citroenie

Robert Kubica ukończył na szóstym miejscu Fafe Rally - jednodniową imprezę będącą tradycyjną "rozgrzewką" przed Rajdem Portugalii. Polak był drugim najlepszym kierowcą wśród tych nieprowadzących samochodów klasy WRC, które są najlepszymi maszynami.

 

Polak do Daniego Sordo, zwycięzcy całej rywalizacji, stracił niecałą minutę. Hiszpan, podobnie jak Kubica, prowadził Citroena DS3, była to jednak wersja WRC, czyli lepsza od S2000 polskiego kierowcy.

 

 

Dziewięciokrotny mistrz świata będzie doradcą Roberta Kubicy

Dziewięciokrotny... czytaj dalej »

Miejsca od drugiego do czwartego również przypadły zawodnikom prowadzącym samochody WRC. Piąte zajął Portugalczyk Ricardo Moura, który takim pojazdem nie dysponuje.

 

Kubica był od niego lepszy na drugim i trzecim odcinku specjalnym, mimo to został sklasyfikowany niżej. Zadecydował o tym pierwszy OS, na którym Polak był dopiero ósmy.

 

Pierwszy raz na szutrze

Fafe Rally to tak naprawdę tylko przetarcie przed zaczynającym się 12 kwietnia Rajdem Portugalii. Polski kierowca po raz pierwszy w karierze jechał w nim na nawierzchni szutrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cóż sie dziwić, że potem gowniarze bzdury piszą na onecie?

 

A może to świadome działanie, Kubica zlewa TVN to TVN będzie dezinformowal o Kubicy a psycholodzy TVN-u bedą sie rozwodzić o jego słabej psychice.

 

Wcale bym sie nie zdziwił jak by to było celowe . Mam nadzieje ze jak Robert będzie w przyszłości kimś jak Sebastian Loeb , to im to przypomni i zleje ich ciepłym moczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwie pętle musiałem śledzić w wynikach online "na wygnaniu", ale teraz mogę też w końcu napisać, że Robert pokazał klasę! I taką jazdą będzie otwierał oczy niedowiarkom :bowdown:

A żem niepijący... to zdrówko wychyliłem koktajlem bananowo-kokosowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...