Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Albo Kubica jedzie na deszczowym setupie - jako zagrywka pokerowa - sam mówił ,że sprawdzali jak taki setup się sprawdza na suchym. Sam nie wiem, szukam przyczyny wolniejszej jazdy niż EVANS i Hirvo - na Monte nie mieli podejścia do Roberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spodziewałem się, że będzie spokojnie przed Evansem i Hirvo, a tu coś nie pyka widocznie.

Nie wiem czy stracił trochę pewności po tej przygodzie z rana czy poprostu się nie napina, ale na pewno to tempo, które prezentuje jest dalekie od tego w jakim stanie jest podróżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a tez nie błyszczy a przecież wygrał tu w zeszłym roku

Po prostu maja chłopaki syf na drodze i nie ma gripu

Z taka strata który jutro będzie startował ? Pierwszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam mówię że w tym rajdzie będzie jeszcze w piątce oesy kończył a może i w trójce ( jak się golfy popsują :biglol: )

Taaa, czasy forda skończyły sie na focusie. A VAG coraz lepiej sobie wszędzie poczyna i tyle, nie śpią. W rajdach polo króluje i nic nie zapowiada, że się to zmieni. Audi TDI w wyścigach wymiata. A gdzie jest nasze subaru się pytam, nosz kurna gdzie???

 

A z Robsonem nie jest źle, jedzie tym gratem niewiele wolniej od Hirvo, który już na rajdach zęby zjadł i wkłada Braianowi, trochę mnie tylko Evans martwi, bo sie chłopak rozpędził...

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym SS6 ?

 

Pewnie problem z kibicami , jest taka masa ludzi na tym rajdzie ze jak jestem poraz 5 czy 6 to jeszcze tyle widziałem . Z SS3 , wyjezdzałem 1,5 h wszystko stoi w korku …. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z taka strata który jutro będzie startował ? Pierwszy ?

 

Raczej ostatni z Wurców :/

A nie jada następnego dnia w odwroconej kolejności ? W Finlandii jechal pierwszy.....

Jadą. ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...