Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem ciekaw jak wyjda czasowo porownania

 

a jak mają wyjsc na asfalcie na krotkim odcinku testowym, ktory po kilku okrazeniach staje sie dla Roberta praktycznie torem wyscigowym  :D

Robert szaleje na testach

 

 

Jak Robson jezdzi po asfaltach to ja wiem ,natomiast musi miec jeszcze czym :P a ostatnio Ford w ogonie WRC i dlatego mnie interesuje porownanie jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie lepszy net , to będzie onboard , kapcie spadają dosłownie. Widziałem wiele onbordow , ale ten rozwala system ..... :) . Z netem w hotelu jest istny dramat :( , bo juz na stronie Roberta byście go widzieli. Jutro testy na kultowym Pancerplatte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ręczny, mozesz cos zdradzic co mowil Robert, czy jest ok ? ;)

 

nie jest najgorzej ;)

 

Jutro zrobie co w mojej mocy , aby sie to ukazało , bo włos sie na głowie jeży jak to ogladałem ……. Roller coaster z Ferrari world to pikuś …. Pan pikuś ;)

Droga na max. 1,7m szeroka , zapieta 6-tka , po lewej przepaść na 80m bez barier , po prawej mur z winoroslami , a tam zakrety 5 tkowe i ok 180 km/h bez odjecia nogi z gazu …… 

Jak przejezdzał koło mnie , dosłownie miałem ciary …. kamera z zewnatrz tego nie odda , o wyniki telemetri z Hirvo nawet nie pytajcie :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, już się doczekać onbordu nie mogę.

 

Co do ręcznego to na filnikach widać, że jednak auto lepiej daje radę....

 

Pzdr i dzięki Edwin za minirelację.

 

PS Pozdrów tam Roberta od całej braci forumowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rzeczywiście myślałem ze w tym jednym miejscu nie mial się jak skladac bo ciasno ale na ostatnim ewidentnie nie zadziałał , trochę słabo :(

A ja myślę, że to nie wina ręcznego, tylko Robert drobny błąd popełnił (03:06), natomiast później (03:20) to już mogła być awaria w wyniku poprzedniego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym miejscu bylo bardzo ciasno i widać było ze ciezko było złożyć auto natomiast na końcu ewidentnie nie zadziałał ręczny.

Mam nadzieje że to ogarna bo prxy tej ilości nawrotow to trochę lipa ; (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja juz zwariowalem, albo sam nie wiem, co. :P

 

Paaanyy, a jak to jest na testach, bo mam wrazenie, ze przez chwile widze na miejscu pilota kogos, kto nie wyglada jak Maciek, a pozniej to juz wlasciwie bylbym przysiagl, ze tam zadnego pilota nie ma.

Jak to wyglada? Jest mozliwe, by np. jechal w srodku powiedzmy  jakis inzynier i cos na biezaco korygowal, albo carfit krecil onboarda? :D

Pamietam, ze kiedys Gronholm jechal jako pilot bo mial doradzac, ale nie mial za wiele do powiedzenia. Wlasciwie to bylo by logiczne, w koncu to testy i chyba nie ma obowiazku jezdzic z pilotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo częsta na testach zasiadają inne osoby na miejscu pilota jak właśnie inżynier czasem goście wszystko zależy od zespołu rodzaju i czemu służą te konkretne testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...