Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

No nic pożyjemy zobaczymy  , niedługo jade na testy prywatne przed rajdem , to zobaczymy jak ten sprzet bedzie działał ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzewaga Polo nad Fiesta. Milego ogladania ~.~

 

https://www.youtube.com/watch?v=h8wPquym8C0#

@ Domso

 

Jak osobiście oceniasz tempo Roberta , no i technikę jazdy na fińskich szutrach ?

 

PS. Filmik jest lekko szokujący. Jak M-sport nie trafi set upem na Deutschland to będzie tak jak Minister Sienkiewicz zwykł mawiać o polskich inwestycjach.Żeby Ogier tak odjeżdżał Robsonowi na asfalcie to musi mieć lepszy sprzęt nie ma wątpliwości.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że RK miał cały czas problemy ze skrzynią, co potęgowało jeszcze efekt. Ale to pokazuje, że nie ma co liczyć na jakiś super wynik w ADAC z tak działającą skrzynią, bo to co RK zyska w zakrętach, na hamowaniu czy optymalnej linii, to straci z nawiązką na każdym nawrocie lub krzyżówce gdzie będzie musiał zbijać do niskiego biegu, a w połączeniu z podjazdami, których w Niemczech jest sporo, zwłaszcza w winnincach, będzie tracił sekundy w miejscach gdzie się nie powinno tracić.

 

Ja uważam, że jeśli uda się powtórzyć ubiegłoroczne 5 miejsce to będzie sukces przy obecnych problemach z autem, coś wyżej będzie już niespodzianką 

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tempo to mysle, ze bedzie mial na top3 o ile fura nie bedzie stawac w miejscu na nawrotach, nalezy pamietac ze wielu kierowcow nie ogarnia na asfalcie, Neuville sobie radzi dobrze, Meeke tez, i Ogier, a tak to srednio  u pozostalych z twardym. Jariego troche bedzie fura ratować, ale i tak mysle ze Robert powinien mieszac sie tempem w top3 nawet pomimo tego, ze Fiesta jest wolniejsza od pozostalych aut : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top3 to fajna wróżba ale chyba dość optymistyczna. Byłem na ADAC tych podjazdów z nawrotami jest rzeczywiście sporo, ale nie wiem czy akurat skrzynia jest tu największym problemem. Fiest po prostu przy vw nie jedzie. Ja zadowolę się wynikiem; pierwszy spośród fiest  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tempo to mysle, ze bedzie mial na top3 o ile fura nie bedzie stawac w miejscu na nawrotach, nalezy pamietac ze wielu kierowcow nie ogarnia na asfalcie, Neuville sobie radzi dobrze, Meeke tez, i Ogier, a tak to srednio  u pozostalych z twardym. Jariego troche bedzie fura ratować, ale i tak mysle ze Robert powinien mieszac sie tempem w top3 nawet pomimo tego, ze Fiesta jest wolniejsza od pozostalych aut : /

Jari zrobił ogromne postępy na asfalcie co juz pokazał nie raz i bankowo bedzie w top 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciagle duzo watpliwosci zwiazanych z systemem biegow i recznego w Fiescie Roberta i Rajdem Niemiec jak sie patrzy ile tam jest ciasnych hakow , ktore trzeba na recznym brac. 

Oby to dzialalo dobrze...

 

Mysle, ze we Francji Robert bedzie jeszcze szybszy niz w Niemczech, a na czysciutkim torowym asfalcie w Hiszpanii powinien fruwac bazujac na zeszlorocznych wynikach RRCa :D

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja obstawiam zwycięstwo na pierwszym OSie :D Co tam dalej będzie to nie podejmuję się przewidywać, ale takie mam przeczucie :)

 

W niemczech wydaje mi sie bedzie ciezko az o takie tempo wzgledem VW jednak , przynajmniej na tych oesach gdzie najwiecej najciasniejszych hakow. VW ma lepsze odejscie i do tego system biegow Roberta nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ,ze moze byc  ciezko bo jak widzialem ostatnie porownania Ford-VW to poprostu VW odlecial w kosmos wiem,ze Robson to super specjalista od asfaltow bo cale zycie na nich przejezdzil, natomiast jak auto jest gorsze czyli wolniejsze,slabsze parametry to moze byc bardzo ciezko ale trzymam kciuki za Roberta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No a ja obstawiam zwycięstwo na pierwszym OSie :D Co tam dalej będzie to nie podejmuję się przewidywać, ale takie mam przeczucie :)

 

W niemczech wydaje mi sie bedzie ciezko az o takie tempo wzgledem VW jednak , przynajmniej na tych oesach gdzie najwiecej najciasniejszych hakow. VW ma lepsze odejscie i do tego system biegow Roberta nie pomaga

 

 

Tez mysle ,ze moze byc  ciezko bo jak widzialem ostatnie porownania Ford-VW to poprostu VW odlecial w kosmos wiem,ze Robson to super specjalista od asfaltow bo cale zycie na nich przejezdzil, natomiast jak auto jest gorsze czyli wolniejsze,slabsze parametry to moze byc bardzo ciezko ale trzymam kciuki za Roberta :)

Panowie, wy mi tu jakieś racjonalne argumenty wyciągacie, a ja mówię o przeczuciu :D No co mam odpowiedzieć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...