Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony to TYLKO shakedown !!! Mówienie ze ma pewne min drugie miejsce jest co najmniej śmieszne :)

 

Widac ze jedzie ostroznie bez napinki, tylko 37 sek po dwoch oesach :)

I co, dalej uważasz, że to takie śmieszne co mówiłam? :)

Uhhhh... pamiętliwość godna podziwu! Tak tylko kobiety potrafią ;)

 

Ty tylko dlatego, że beben jeszcze się nie kwapił do jakiejkolwiek odpowiedzi, co go tak rozśmieszyło :)

 

juz nadrabiam zaległości :)

 

tak nadal uważam że rozdawanie miejsc przed rajdem jest conajmniej śmieszne lub jak wolisz pokazuje słabą znajomość tematu :) . Rajdy to jest cholernie nieprzewidywalna dyscyplina. Nie odważył bym się tego robić nawet jakby Loeb jechał na Plejadach, bo zawsze może się coś zdażyć. Co innego prognozowanie cząstkowych wyników, typu że Pan X czy Y patrząc na jego umiejętności/auto/shakedown itd powinien być w np w pierwszej 3 na oesach.

 

ot i wszystko co miałem na myśli ;)

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karloszka - dla mnie też to było śmieszne troche. W Dakarze też było kilku murowanych faworytów i co? Poczekajmy - jest dobrze - lepiej niż sie spodziewałem ale to dopiero początek

 

Uważam po prostu, że komentarz do czyjejś opinii w stylu "jest to co najmniej śmieszne" jest w niegrzecznej formie :) To jest forum, co prawda nie o rajdach, ale subaru jest od zawsze nierozłącznym elementem rajdów więc nie widzę problemu, że dyskutujemy o Rajdzie Wysp Kanaryjskich, ale mile widziany byłby jakiś poziom i poszanowanie wypowiedzi innych uczestników dyskusji - bo ja się poczułam przez kolegę beben najzwyczajniej wyśmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba w poniedziałek wspominałem ze bedzie masakra ? ;):) no i chyba jest :). Dla mnie w tej chwili wynik końcowy jest mało ważny , co miał pokazać to juz to zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy ,że dla Roberta to jest trening zdobywanie doświadczenia i jazda bez napinki :D ,a jak sam powiedział dla niego prawdziwa rywalizacja się zacznie za jakieś pół roku.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja się poczułam przez kolegę beben najzwyczajniej wyśmiana.
bo jest członkiem szerokiej forumowej loży szyderców. Przeważnie kończy się weselej :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...