Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje już trochę opadły.Na pocieszenie można dodać ,że według wielu zawodników i osób związanych z rajdem tegoroczne warunki byłu nadspodziewanie trudne co trochę usprawiedliwia Kubka,który i tak sobie dzielnie radził.

 

Dla mnie było znamienne to co Robert powiedział,że będąc kierowcą który spędził na torze większość życia intuicyjnie szuka optymalnej lini.Zapewne takiej lini jak na rajdach asfaltowych. na szutrach też już nie zamiata się tak bokami jak kiedyś,więc o ile mamy przyjemność oglądać ładną jazdę slajdami to pewnie ta linia jest mocniej zbliżona do asfaltowej niż do płynnej jazdy "bokami" na bardzo śliskiej nawierzchni śniegowo/lodowej gdzie ogromną rolę odgrywa perfekcyjne balansowanie masą samochodu.

 

Wiemy doskonale,że Kubica ma ogromny talent i na wielu płaszczyznach jazdy rajdowej zyskuje przewagę ale najwyraźniej te warunki sprawiły mu pewne zrozumiałe trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie niezmiernie ciesze , bo po sporych różnych problemach, kupiłem dzis bilety do Meksyku :) W przyszła niedziele wylot , powrót 11.03 . niezły urlopik sie mi trafił :) . na testy juz niestety nie pojade z braku czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A połączenie ze światem już też masz obcykane?

 

to musze rozpracowac na miejscu, bo roaming mnie zje ;), a chce na portugalie jechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc jak widziałem okoliczności tej kontuzji to miałem obawy,że tak właśnie będzie. Nie potrafie sobie tylko wytłumaczyć dlaczego powstał w tej sytuacji tak poważny uraz u młodego człowieka,wkońcu to uderzenie było amortyzowne(wiem,że auto dobiło na siodle). Może miał jakiś niezaleczony uraz wcześniej lub jakiś inny problem z kręgosłupem i to jest efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...