Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest w tym, że jako społeczeństwo nie jesteśmy...tolerancyjni. Pamiętam jeszcze w latach 70-tych jakiś facet biegł sobie w dresie, czyli w obecnym slangu uprawiał joging. Wszyscy na ulicy odwracali się i patrzyli z pożałowaniem.

Inny przykład. Posłana Anna Grodzka, miała ostatnio jakąś pogadankę w Empiku i przyszli jacyś dobroduszni Chrześcijanie i próbowali zakłócić to spotkanie.

Zawsze znajdzie się ktoś co to skrytykuje u nas Polsce...

 

No jeszcze grodzkiego tutaj nam brakowało... Nie obrzydzaj tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że jako społeczeństwo nie jesteśmy...tolerancyjni. Pamiętam jeszcze w latach 70-tych jakiś facet biegł sobie w dresie, czyli w obecnym slangu uprawiał joging. Wszyscy na ulicy odwracali się i patrzyli z pożałowaniem.

Inny przykład. Posłana Anna Grodzka, miała ostatnio jakąś pogadankę w Empiku i przyszli jacyś dobroduszni Chrześcijanie i próbowali zakłócić to spotkanie.

Zawsze znajdzie się ktoś co to skrytykuje u nas Polsce...

 

No jeszcze grodzkiego tutaj nam brakowało... Nie obrzydzaj tematu ;)

 

 

a ja myślałem, że to kobieta jest :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalna gdyby Robert miał na SS3 ze 2 zimówki.
mial je prawie zapakowane bo taka byla jego intuocja ale prognozy forda kazaly zrobic inaczej

 

14:48 startuje pierwszy dzisiejszy os
my jedziemy na OS13 ele pewnie wczesniej musz wykupic Carfita i Michala :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerancja....

Nie myl tolerancji z akceptacją....Bo skoro taki tolerancyjny jesteś to powinieneś tolerować to że komuś się Krzysiu Brengowski przebrany za babę może nie podobać...

Co do rajdu to meeeeeeega emocje :yahoo: Jazda Roberta " nie z tej ziemi" i 100x wolę taką "przygodę" kiedy idzie łeb w łeb z najlepszymi(albo szybciej) niż jak by miał jechać na poziomie 5go czy niższego miejsca, skoro to nauka to żeby być coraz lepszym (jak w każdej dyscyplinie) trzeba czasem jechać na limicie lub go przekraczać.

Dzięki Robert , dzięki Maciek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 miejsce i tak by było dobre w debiucie, gorzej jakby poza pierwszą 10 był ;)

Mi chodziło o taką jazdę "byle do mety" czyli taką bez walki- historii. A tak to te pierwsze dwa Os-y przeszły do historii rajdów.. ;)

Z FB Cezarego Gutowskiego ;

"Zamienilem pare slow prywatnie z wybranym personelem M-Sportu. Sa w dobrych humorach, dzieki RK. Zobaczyli cos niesamowitego. Wielkie wrazenie i duze nadzieje na przyszlosc. Temat poturbowanej fury nie istnieje. Kto by sie martwil o blacharke jak masz takiego drivera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myl tolerancji z akceptacją....Bo skoro taki tolerancyjny jesteś to powinieneś tolerować to że komuś się Krzysiu Brengowski przebrany za babę może nie podobać...

Trafnie :ok:

"Zamienilem pare slow prywatnie z wybranym personelem M-Sportu. Sa w dobrych humorach, dzieki RK. Zobaczyli cos niesamowitego. Wielkie wrazenie i duze nadzieje na przyszlosc. Temat poturbowanej fury nie istnieje. Kto by sie martwil o blacharke jak masz takiego drivera"

Ciarki mnie przechodzą ... wiem, że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...