Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Robert to ma jednak pecha , dosłownie każdy mial w tum rajd z ie momenty Ogier nawet trzy razy ale za każdym razem miał przy tym masę szczęścia a RK akurat w tym momencie na trafił na murek :(

Szkoda ale trzeba iść dalej to I tak byl eye opener w wykonaniu Robert I pokaz jego możliwość , a jak sobie człowiek pomyśli ze on przejechał w życiu moze z 15 rajdów to się w ogóle w pale nie mieści. .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny polski "kibic ekstraklasy" nie jest w stanie pojąć finezji rajdów. Myślę że stąd bierze się też ignorancja w serwisach informacyjnych - dostosowują się do ogólnego poziomu… Na pocieszenie pozostają słowa nieodżałowanego A. Senny, który na zarzut że ma 3x więcej wypadków niż inni kierowcy F1 odparł że praca kierowcy wyścigowego na tym właśnie polega żeby dać z siebie tak dużo jak się da a nie na tym żeby dojeżdżać bezwypadkowo. Podobał mi się też komentarz Hirvonena na temat RK - minę miał taką jakby zobaczył kierowcę z innej planety :D Widać że TEN PAN nie żartuje , BRAVO!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczął sie oczywiscie hejting szczególnie na fejsie, jeden z moich znajomych napisał:

 

"Jak dziś wypadł Kubica ? niestety jak zwykle - z trasy..."

 

ręce opadają.... :wacko::th_dash::icon_205:

 

Mimo, że człowiek na co dzień spotyka się z takim zachowań chyba nigdy nie zrozumie czym kierują się takie osoby. Jakieś logiczne wytłumaczenie.

 

Scenka w firmie. Przed Rajdem, z ciekawości, sprawdziłem jakie są kursy na wygranie Monte Carlo ( dla rozrywki pare razy w roku obstawię jakieś wydarzenie sportowe ). Fortuna na Kubice dawała 1/28. Pytam się znajomego czy chce aby też zagrać za niego. Nie zdecydował się - "nie ma szans", powiedział.

Gdy tylko przyszła wiadomość, że Kubica wypadł usłyszałem tekst " Ha ha Miałem rację. Szkoda, że się z Tobą nie założyłem." . Nie jakieś dogryzanie sobie, prawdziwa szczera radość. Dodam, że do 9 OS nie było tematu Rajdu.

Osoba stojąca obok " Co ?! Kubica znowu się rozwalił ?!"

Zadałem pytanie, czy słyszała w ogóle, że w 2013 Kubica zdobył MŚ w WRC2. Odp "Nie".

Ogólnie dyskusja zeszła na temat, o tym jak media skupiają się na ukazywaniu negatywnych spraw.

 

Prędzej dowiesz się, że Kubica nie ukończyl pojedyńczego rajdu niż został Mistrzem Świata po całym sezonie.

 

W 1998 roku pamiętam jakie budziły we mnie emocje wyniki w Telegazecie z Rajdu Wielkiej Brytanii ( strona 286 ? ). Teraz było podobnie :) Tylko, że Hołek nie stracił 0,7 sek. do pierwszego Colina. Tak niewiele wtedy brakowało.

 

A wczoraj był kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ma formy ostatnio…ale Finowie są ok. Gronholm też nieźle oczy wybałuszył na Roberta jak się dowiedział że na ostatnim osie Yanner jechał na dwóch kolcowanych (do tego pierwszy raz w życiu) ;)

Jest mega potencjał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to bylo? Cos nie tak jest z systemem?

 

To teraz juz wiemy, ze cos jest nie tak. :D

Pomimo tego, ze juz nie jada, to i tak ogromny szacunek dla chlopakow, bo to kawal dobrze wykonanej pracy. Na razie jeszcze bez efektu koncowego, ale jestem pewien, ze juz za chwileczke, juz za momencik... :puchar:

 

 

Carfit - kiedys wspomniales, a to jeszcze w czasie startow w WRC2, ze serwis nie dorasta Robertowi do piet. Jak to wyglada aktualnie? Jest wsparcie i pelny profesjonalizm i mozna spac spokojnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasuj; po co jakiemus durniowi rozglos robic?

Niby tak, ale może taka reakcja jak komentarze pod tymi "rzygowinami" jest potrzebna? Chyba jednak lepiej walczyć ignorancją, albo przynajmniej nie tolerować.

 

Eeehhhh, no szkoda wielka, taki mały błąd, tak niewiele szcześcia zabrakło...

Tak czy inaczej BRAWO ROBEEERT!!! Jechałeś koncertowo! :bowdown::thumbup:

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to bylo? Cos nie tak jest z systemem?

 

To teraz juz wiemy, ze cos jest nie tak. :D

Pomimo tego, ze juz nie jada, to i tak ogromny szacunek dla chlopakow, bo to kawal dobrze wykonanej pracy. Na razie jeszcze bez efektu koncowego, ale jestem pewien, ze juz za chwileczke, juz za momencik... :puchar:

 

 

Carfit - kiedys wspomniales, a to jeszcze w czasie startow w WRC2, ze serwis nie dorasta Robertowi do piet. Jak to wyglada aktualnie? Jest wsparcie i pelny profesjonalizm i mozna spac spokojnie?

 

Z systemem jest wszystko ok. System nie przewidział poprostu takiego kierowcy ;). Ja osobiście stawiam Roberta na pudle(1-2) na pierwszym szutrze. :yahoo:

Edytowane przez toyoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że jako społeczeństwo nie jesteśmy...tolerancyjni. Pamiętam jeszcze w latach 70-tych jakiś facet biegł sobie w dresie, czyli w obecnym slangu uprawiał joging. Wszyscy na ulicy odwracali się i patrzyli z pożałowaniem.

Inny przykład. Posłana Anna Grodzka, miała ostatnio jakąś pogadankę w Empiku i przyszli jacyś dobroduszni Chrześcijanie i próbowali zakłócić to spotkanie.

Zawsze znajdzie się ktoś co to skrytykuje u nas Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się takimi rzeczami:

FB MAciej Szczepaniak:

"No cóż, taki to sport. Plan zakładał przejechanie całego Monte i poznanie oesow. Udało nam sie wykonać tylko niespełna 50%. Niestety w tak zdradliwych warunkach można było opuścić drogę w każdej chwili. Aby jednak nie opuszczać Monako tylko z goryczą to muszę przyznać ze wygrana na odcinkach WRC jest "fajnym" uczuciem a wyświetlony na konsoli w rajdówce w trakcie oesu komunikat dotyczący splitu ss9 17km Ogier +0 zapada w pamięć. Dziękuje wszystkim za gorące kibicowanie. A teraz tydzień odpoczynku i testy w śnieżnej Szwecji."

 

EOT :yahoo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3fwKOx4XMMQ

Edytowane przez Fabio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...