Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

niestety koniec rajdu dla Kubicy :angry: :angry: :angry:

Kuchar na fb: ''Chłopaki na hamowaniu zsunęli się z drogi i nie są w stanie na nią powrócić!

Robert cisnął niewiarygodnie szybko, a wtedy takie rzeczy się zdarzają. I tak wykonali super robotę!''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jesteś wielki. Wszyscy myśleliśmy, że będziesz walczył o 5 miejsce w swoim debiucie, a Ty ocierałeś się o zwycięstwo. Jesteś mega szybki i jestem pewny, że w każdym następnym rajdzie dostarczysz nam maksimum emocji.

Pozbierać się, autko umyć i na treningi na długim kolcu.

 

A tak z innej beczki:

Psy z TVN-u siedzieli raczej cicho jak Robert wygrywał w Rajdzie Monte Carlo, ale podejrzewam, że zaraz się odezwą. "Znowu się rozbił w wyścigu, co na to jego rodzice..." i tym podobne będziemy słuchać :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy z TVN-u siedzieli raczej cicho jak Robert wygrywał w Rajdzie Monte Carlo, ale podejrzewam, że zaraz się odezwą. "Znowu się rozbił w wyścigu, co na to jego rodzice..." i tym podobne będziemy słuchać :facepalm: .

Nie będziemy słuchać.

Ja już dawno nie oglądam TVN23.

Szkoda zdrowia na tą zakłamaną telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega pech i mega szkoda ale pokazal Wielka klase klepiac wszystkich lacznie z Latvala, Ostbergiem, Hirvo i innymi na kompletnie nowych odcinkach i kompletnie nowym autem !

A niech tylko jakis pismak zacznie gledzenie w stylu "kolejny dzwon". ... :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć na "Monte" nie ma możliwości powrotu do rywalizacji w następnym dniu. Przynajmniej tak napisał niejaki Mikołaj Sokół na swoim blogu.

Ech... ciut zabrakło doświadczenia i... szczęścia. Ale na miejscu czołówki już zacząłbym się bać... :-)

 

Pozdrawiam,

Piotr.

Edytowane przez Piotr_T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi humor zszedł... kurde, nie wiedziałem, że Kubicowanie może dać tyle radości i emocji!!

 

Szkoda, że wleciał miedzy drzewa, niestety skarpa spora i nie było szans aby wyjechać.

 

 

Robert, wielkie dzięki za Monte!!! To było mistrzowskie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by go wypchali to mógłby kontynuować ...

 

ale skoro został po za trasą, a Monte Carlo nie przewiduje kontynuacji w Rally 2 to jest pozamiatane.

 

Czytajcie ze zrozumieniem, bo za chwilę znów sie pojawi pytanie w stylu: " czy jutro wystartuje w super rally..." :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...