Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Cezary Gutowski o Robercie :) ;

"O trzecim w generalce...

 

Pierwszy dzień za nami. Zaczął się od takiej bomby, że mi osobiście ciężko się już było pozbierać, ale teraz pora na kilka zdań na spokojnie.

 

Rajd jest długi. Nie wiemy jak się skończy, bo tu może zdarzyć się wszystko. Największe odkrycie zeszłego sezonu Thierry Neuville wypadł na pierwszym odcinku, a to wicemistrz świata. Naprawdę potrafi jeździć.

Nie możemy brać niczego za pewnik, a jedynie mieć nadzieję, że Robert utrzyma się w rajdzie do samej mety. Jednak niezależnie od tego, jak się skończy Monte Carlo - trzeba to podkreślić:

Dziś rano Robert Kubica zaczął na nowi pisać historię rajdów. Te dwa zwycięstwa to był po prostu szok - dla wszystkich tu, w parku serwisowym w Gap. To było nader wyraźne.

Od tego momentu znów będziemy patrzeć na Roberta trochę inaczej. Oczekiwania ponownie wzrosną do poziomu, do którego nie powinny, ale... przy takiej jeździe. Przy takiej petardzie można powiedzieć że RK jest sam sobie winien

Obserwuję jego karierę z bliska już 12 lat i naprawdę widziałem już w jego wykonaniu wiele rzeczy, które nie mieściły się w głowie. Których nikt nie miał prawa oczekiwać. Właśnie dlatego przebieg kariery RK to taki temat na scenariusz do świetnego filmu. Ale scenariusz jeszcze nieskończony. Bo on nie przestaje zaskakiwać.

Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że dziś Robert znów tego dokonał. Znów sprawił, że pomimo pełnej świadomości jak wybitnym jest kierowcą, musiałem zbierać szczękę z podłogi. Przez cały dzień.

 

Co tu dużo mówić.

Robert - jesteś najlepszy.

EVER!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to Was zdziwi ale uważam ,że dziś pozycja Roberta jest optymalna. Kubica dał się pozanć jako osoba bardzo dojrzała, świetny strateg, chłodny, inteligentny.Ale lider zawsze jest pod mega presją .A tak ciut z tuły ale w kontakcie , zawsze mogąc atakować. NApewno Robert będzie spał lepiej a jutrzejszy dzień dużo wniesie.

 

Bardzo imponuje mi Kubica jako człowiek nie tylko jako sportowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam to czego Robert dzisiaj dokonał i jestem dumny z naszej załogi.

Szkoda mi jednak bardzo Neuvilla i Sordo, bo byłem bardzo ciekaw jak sobie Hyundai będzie radził, a jedno auto na trasie nie daje pełniejszego obrazu. Ale to dopiero początek sezonu, więc jeszcze będzie okazja.

Na razie cieszę się i trzymam kciuki za jutro.

 

Ma ktoś to zdjęcie w jak największej rozdziałce?

 

1536542_657534284289387_960852838_n.jpg

 

 

Znacie w ogóle miejsce, gdzie znajdę zdjęcia z Monte w dobrej rozdzielczości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeke onboard ss3

 

Masakra warunki Meeke tez należy się uznanie , ogólnie widzę tu pewne zarządzenie losu kierowcy którzy tak zasługują na miejsce w fabryce a nigdy tej szansy nie dostali odjechali wielkie gwiazdy :)

Strasznie niesprawiedliwy to sport biorący tylko pod uwagę kto ile wniesie a nie ile kto umie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz postJumpman, o 16 styczeń 2014 - 14:10, powiedział: Myślę ,że 4 miejsce przed rajdem Robert by brał w ciemno. Sorry, ja jestem pewnien że on by nawet 1 w ciemno nie wiął tylko walczył o nie! :-D

"... Naszym priorytetem jest dojechanie do mety, a do niej jeszcze daleka droga. Gdyby ktoś mi powiedział, że wygram od razu dwa pierwsze odcinki w Monte Carlo i będę prowadził na początku pierwszego dnia, to bym się na to pisał w ciemno - podsumował dzień Robert Kubica." - za Cezarym Gutowskim

;)

Ale po prawdzie to i tak sądzę, że to tylko dyplomacja... Pewnie by jechał.

 

Domso powiedział: “Nie wiedziałem co robić więc jechałem szybko” Kurcze gdzieś już chyba słyszałem ..." if in doubt go flat out" ;):) Wiele lat brakowało takiego podejścia w rajdach :P:D

Zgadza się :biglol: mnie też od razu mi się skojarzyło.

 

Ja myślę, że Robert chce kolekcjonować jak najwięcej Flat Out Trophy w tym sezonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...