Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie zbieram szczękę po dzisiejszym dniu!!

 

Piękny, wymarzony początek i potem dalej bardzo dobra jazda! REWELACJA!! Brawo ROBERT!!

 

Mam nadzieję, że jutro i pojutrze Robert dobrze dobierze opony i będzie walczył o pudło!

 

Już się nie mogę doczekać :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Cezarym Gutowskim ;

"RK:

"Jestem bardzo zadowolony ze dojechalismy do konca ale tez bardzo zmeczony.

Na drugiej petli jechalismy bardzo ostroznie. Bylo bardzo ciezko. Warunki niby latwiejsze ale duzo pulapek.

Jestem bardzo zadowolony choc szkoda ze stracilismy prowadzenie i 1.5 minuty. nasza prognoza pogody sie nie sprawdzila. A juz pakowałem do samochodu dwie zimowki, ale zaufałem prognozom.

Jutrzejszy dzien bedzie killerski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny i wymarzony przez kibiców początek rajdu,potem trochę kłopotów i na koniec dnia 3 miejsce w generalce RK. :yahoo:

Może trochę niedosyt,ale jeszcze wczoraj wszyscy brali by taką pozycję w ciemno. ;)

Natomiast Bouffier rewelacyjna jazda. :huh::bowdown:

Teraz czekamy na jutrzejsze odcinki i dalsze emocje z udziałem Roberta. :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony bo widać że Robert myśli a nie byle na pale do mety jak się niektorym wydaje.

 

ja zauwazylem od pewnego czasu , ze Robert przestal grzac bomba oes po oesie tylko rozgrywa rajdy taktycznie, to dwa oesy zwolni,a na 3 przyspieszy, to petle wolniej, czai sie blisko a potem ogień w dogodnym momencie :D

 

Niestety są tez tacy kibice, którzy mysla dosc zero jedynkowo, ze on cały czas grzeje butem ciagle. Nie wiem jak sobie wyobrazaja to zwolnienie :D ze bedzie po minucie puszczał :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taktyka to podstawa i sam Malcolm powiedział że najbardziej jest dumny z tego trzeciego OEsu gdzie najwięcej stracił po psychicznie to wytrzymał i o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że Robert swieży i taki zagubiony :

Powiedziałem pilotowi, że może jechałem szybko, bo nie wiedziałem, co robić! To był dla mnie pierwszy raz w takich warunkach i jechałem tak, jak czułem. Na pierwszym międzyczasie pilot powiedział mi, że mam 11 sekund przewagi i myślałem, że to różnica do jadącego przede mną Evansa, a okazało się, że chodziło o najszybszego kierowcę na tym odcinku.

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda Kubicy piękna.Ale "teksty" też przejdą do historii.

 

1)Nie wiedziałem co robić więc jechałem szybko ...

2) Wyznaczyłem sobie cel wygrać w sezonie OES ale wygrałem pierwszy więc muszę postawić nowy cel...

 

 

wymiękam od złotoustego Roberta. Daje mi dużo radości i powera. Czy jest coś co moglibyśmy zrobić dla Roberta ? może jakaś akcja na Rajd Polski albo inny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...