Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

m-sport opiera sie w duzej mierze na kasie nassera

a katarskich inwestorow przerabialismy...

chyba ten polo-golf z redbulem bedzie najlepszym wyjsciem

A co to ma do rzeczy wyjeżdżali drugie miejsce kierowców i sa na pewno konkurencyjni i niewykluczone ze lepsi niz niepewny citroen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.one...m-rajdzie/rjgk1

 

Nigdy nie ma dość,harpagan :D

 

Co ciekawe we włoskich mediach, tych które podały, że pilotem będzie Gerber, pojawiła się wypowiedź Malcolma Wilsona, szefa brytyjskiego zespołu M-Sport, który jest zainteresowany zatrudnieniem Kubicy. - On pojedzie w przyszłym roku w Fordzie Fiesta WRC i będzie miał prywatnego sponsora - podaje Wilson.

 

CARFIT ??? ;)

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-sport opiera sie w duzej mierze na kasie nassera

a katarskich inwestorow przerabialismy...

chyba ten polo-golf z redbulem bedzie najlepszym wyjsciem

A co to ma do rzeczy wyjeżdżali drugie miejsce kierowców i sa na pewno konkurencyjni i niewykluczone ze lepsi niz niepewny citroen

ale jak bedzie w przyszlym roku nie wiadomo

kasa z lotosu w niefabrycznym teamie zalatuje padaka

obym sie mylil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Volkswagen dalby Robertowi identyczne auto jak wglownym teamie, zeby ich objechal na asfalcie..... :)

 

To przede wszystkim :)

 

Powiem tak obecnie wszystkie WRC są podobnie konkurencyjne i ciężko powiedzieć czy Polo czy może Fiesta albo DS3 jest najlepsze.

To samo dotyczy kierowców. Ogier to nie jest kosmita a jego przewaga polega na tym że rozwijał ten samochód i robił to pod wlasne preferencje i to samo było z Loebem i Makkinenem wiec co kolwiiek wybierze Robert sprzętowo nie zrobi różnicy to co zrobi to czy będzie to fabryczny czy prywatny zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gleboka nadzieje, ze jednak Lotosowi nie strzeli do głowy durny pomysl, zeby RK na siłę wsadzic w prywatny team Lotos jak Kosciuch jezdzil :)

W takim przypadku zawsze beda watpliwosci czy samochod jest identyczny jak ten z glownego teamu... Kosciuchowi to roznicy nie robilo, bo on tracil na potęge tempa, ale Robert to inna półka i zasługuje na top sprzęt :)

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEcz mysle, ze Robert bedzie w M-Sporcie a po prostu na jego samochodzie bedzie Lotos

 

 

Cos takiego było z Haydenem PAddonem podczas Hiszpanii. Tez tylko na jego samochodzie był jego sponsor

 

 

Mysle, ze jakby to mial byc prywatny team to juz bysmy wiedzieli o tym.

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEcz mysle, ze Robert bedzie w M-Sporcie a po prostu na jego samochodzie bedzie Lotos

 

 

Cos takiego było z Haydenem PAddonem podczas Hiszpanii. Tez tylko na jego samochodzie był jego sponsor

 

 

Mysle, ze jakby to mial byc prywatny team to juz bysmy wiedzieli o tym.

 

a ja się obawiam takiego rozwiązania, bo jeśli jego sponsorem będzie Lotos to znów Robert będzie musiał dokładać ze swoich....

o dołożeniu...http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/871794,Robert-Kubica-wygrywa-Rajd-Sardynii-i-przyznaje-ze-doklada-z-wlasnej-kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin chyba zamierza poprzyglądać się 207 z bliska :)

 

Nie mogłem sie powstrzymać żeby nie jechać ;) , tym bardziej ze pogoda ma być super , baza rajdu zaraz przy nadmorskiej promenadzie , 100 załóg , no i kochana i piękna Italia !!! :)

 

Edwin zawsze robi smaczka, ze bedzie relacja z rajdu, a potem nie ma go przez cały tydzień :D

 

rajdy są mocno wyczerpujące ;) , a jak przyjezdzam to nie wiem gdzie mam ręce włożyć :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...