Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Oj oj Kris stracił prowadzenie w rajdzie, troszke gorzej mu poszedł ten odcinek. +1,5 do Ogiego w generalce


JAk dobrze zrozumiałem to Evans przywalił w auto Roberta i to go uratowało przed wypadnięciem :D

Tu widać, że Fiesta jest już przesunięta

original.jpg

 

Z jednej strony uderzenie było znacznie mniejsze od choćby Latvali z polskiego. Tylko miejsce chytre, ciekawe jak auto.

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek ktoś jeszcze poprawił i uderzył w fiestę Roberta , tylne koło uszkodzone , i dobili do drzewa , jakby było mało .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert zrobił innym fajnego bufora na tym zakręcie... Lepiej się odbić od innego auta aniżeli zapikować w drzewo... Byłem tylko smutny jak tam przydzwonił z nadzieją na jutro ale jak patrze co inni zrobili z  jego autem potem to jestem po prostu zrozpaczony :cry:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Colin trochę dłużej jeździł w rajdach zanim pojawił się na trasach MŚ.

 

Od CG:

Właśnie gadałem z kolegami z Włoch
Byli na 3 oesie i widzieli przejazd RK. Mówią, że jechał w swoim stylu. Nie brał jeńców. Do momentu przygody tracił sekundę do Ogiera. Przy czym Seb otwierał trasę w fabrycznym VW, a chłopaki cięli prywatną Fiestą. Paradoks polega na tym, że wypadli przy bardzo niskiej prędkości w wolnym zakręcie. Rozmawiałem też z Robertem. Wkrótce wrzucę tekst z wypowiedziami. Na razie nie wiadomo, czy pojadą dalej. Po tej przygodzie z Evansem samochód dostał mocno w kość, ciężko go wyciągnąć i wróci dopiero wieczorem. Wtedy się przekonamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procentowo ilość nieukończonych rajdów jest zbliżona, jednak należy wziąć pod uwagę to, że jak Colin kończył rajd to z reguły punktował, tytuł Mistrza Świata,  25 wygranych rajdów, 42 razy na podium, 476 wygranych odcinków

Jesli chodzi o osiągnięcia w WRC na tą chwilę ,to faktycznie nie ma kogo do kogo porównywać...co prawda Colin tylko "raz" zdobył Championship w 1995 ,ale go zdobył i już.

Dorobek Colina w WRC nim od nas odszedł: 

25 rally wins,

42 razy był na podium, 

i wygrał 455 odcinków...

 

Robert z całym szacunkiem,ale nie jest nawet w ułamku tak utytuowanym kierowcą WRC, jak Colin jest i jeszcze długo będzie. 

Sorry,ale realne osiągnięcia weryfikują daną aktualną pozycje i jest słabo w przypadku startów Roberta w WRC ogólnie.

Edytowane przez Mert82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że łatwo teraz komentować po fakcie i po analizie filmików z różnych ujęć itd. itp. ale Paddon przynjamniej próbował się ratować ręcznym. Robert skręcił koła i czekał. Chyba zabrakło trochę odruchu/doświadczenia. Szkoda bo miałem nadzieję że dojedzie spokojnie sobie do mety ten rajd. Wczoraj pokazał że potrafi odpuścić i dowieźć się do mety, dzisiaj zabrakło chyba wszyskiego po trochu: szczęścia, doświadczenia. 

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesli chodzi o osiągnięcia w WRC na tą chwilę ,to faktycznie nie ma kogo do kogo porównywać...co prawda Colin tylko "raz" zdobył Championship w 1995 ,ale go zdobył i już. Dorobek Colina w WRC nim od nas odszedł:  25 rally wins, 42 razy był na podium,  i wygrał 455 odcinków...   Robert z całym szacunkiem,ale nie jest nawet w ułamku tak utytuowanym kierowcą WRC, jak Colin jest i jeszcze długo nie będzie.  Sorry,ale realne osiągnięcia weryfikują daną aktualną pozycje i jest słabo w przypadku startów Roberta w WRC ogólnie.
 

Przypomnij jeszcze ile lat i w ilu rajdach startował Colin i zestaw to proszę z ilością startów Roberta. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...