Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szczerze? Ja juz na nic nie czekam. Z calym szacunkiem dla RK ale ja mam dosc... wysiadam.

Mam podobnie, historia jakże często się powtarza. Czekamy długo na start, spore oczekiwania i... dzwon na pierwszych odcinkach :(.

Nie płaczę, jestem realistą.

 

 

:( kiepskie info - ciekawe, czy uda się furkę na jutro wyklepać...

 

to tylko draśnięcie - miejmy nadzieję! I nie lamentować! Kubica rulez!

Jakie to ma znaczenie? Znów sprowadza się do tego, że Robert jedzie w rajdzie 5 odcinków na 16, na 2-ch pokaże świetne tempo. Ma ogromny talent, tego nijak podważyć się nie da, ale zaczynam rozumieć sponsorów i właścicieli stajni...  :wacko:

 
Będę kibicował tak długo jak Robert będzie jeździł, ale już się tak nie spinam ;).
 

 

To są rajdy. Robert ma takie auto, że musi nadrabiać i lecieć na limicie aby trzymać się czołówki i przez to często takie są tego efekty.

0d530lj3agsd.jpg

No ale jakie to ma znaczenie jak jedzie się pół odcinka na dzień????? 

 

Sam Robert mówi, że chce się cieszyć jazdą. Krótka ta radość dzisiaj była... :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem znacznie mocniejszą reakcję, ale nie będę jej cytować bo trzeba było by dużo słów "wypikać"

Szkoda Roberta i Maćka w tym wszystkim. Starali się mocno aby pojechać w tym rajdzie, od shakea coś z autem nie pykło i skończyło się jak się skończyło.

Oby udało się pojechać Szwecję...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
 
 

No ale jakie to ma znaczenie jak jedzie się pół odcinka na dzień????? 

 

 

 

Sam Robert mówi, że chce się cieszyć jazdą. Krótka ta radość dzisiaj była... :(

 

Ale taka jazda na limicie jego właśnie cieszy bo sam mówił, że jak ma jechać aby tylko dojechać do mety to woli sobie w domu siąść i na konsoli pograć.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylotka na lodzie w Monte to raczej norma niezależna od auta i nawet najlepszym się często przytrafia.

Tylko dlaczego znowu RK i dlaczego już na 3 Oesie......

No właśnie... DLACZEGO [ edycja Moderatora ] ????? 

 

Dobra, koniec płaczu. Dziś kibicujemy Meekowi, jutro jak Robert wróci znów będą emocje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale jakie to ma znaczenie jak jedzie się pół odcinka na dzień????? 

 

Sam Robert mówi, że chce się cieszyć jazdą. Krótka ta radość dzisiaj była... :(

Ale taka jazda na limicie jego właśnie cieszy bo sam mówił, że jak ma jechać aby tylko dojechać do mety to woli sobie w domu siąść i na konsoli pograć.

No, ale chyba nie sztuka jechać na limicie i wypaść... tak to każdy z nas potrafi :P. Sztuka to jechać na limicie i nie wypaść a z tym to u Robsona słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te [moderator czuwa] momenty na lodzie.

Ułamek sekundy za długo przytrzymany gaz i przez następne 20 sekund już wiesz że przydzwonisz i nic nie możesz z tym zrobić....

 

Pół biedy że prędkość zero, ale ogólnie to fatalnie to całościowo wygląda pod każdym względem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...