Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

RK: Jesteśmy zadowoleni. Pojechaliśmy rozsądnie i dobrze. I ja i samochód możemy jechać szybciej. Jestem jednak zaskoczony, jak słabe mamy przyspieszenie. Już wczoraj na shakedownie czułem, że brakowało nam mocy. Może dlatego, że zmienił się dostawca paliwa, ale do grudnia jechało się inaczej. Jestem zadowolony ze swojej jazdy. Niektóre miejsca można było pojechać szybciej, ale wszyscy tak mają. Zaskakujące są też różnice czasów. Warunki nie były najlepsze dla naszych opon. Po zeszłorocznym Monte inny producent poprawił swoje gumy. Traciliśmy po trosze na wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że w końcu zobaczymy wielkie rzeczy w wykonaniu Krisa.Ma kontrakt na 3 lata zszedł mu pewnie stres i wkoncu może się skupić na jeździe.Zobaczycie i to on będzie największym rywalem ogiera w tym sezonie nie JML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

uuu Evans szybciej od Camiliego :D

Oj, tam. Malcolm czuje "piniondz" , wynik się nie liczy. Takie czasy.

Wiesz, uważam takie stwierdzenie za niesprawiedliwe i świadczące o tym, ze niebardzo zdajesz sobie sprawę z realiów. Nie wnikając w to, czy Camilli faktycznie zapłacił i ile (bo mam takie zasady ze ludziom do kieszeni nie zaglądam), to nawet jeśli tak jest, to dobrze! Z czegoś zespół musi sie finansować, a skoro M-Sport nie jest już fabrycznym teamem to z czego ma mieć pieniądze? Ilu widzisz sponsorów na autach? Produkują i sprzedają R5ki ale to tez nie jest masowa sprzedaż wiec jeśli chcą mieć kasę aby byc w stanie przeciwstawić sie hegemonii VW to bedą akceptować wszelkie alternatywy.

 

I nie mów "takie czasy" bo 10 lat wstecz jak fabryka sie wycofała to nie pozostawał po niej prywatny zespół który wciaz starał sie walczyć o zwycięstwo na tym samym poziomie. Ani po Subaru, ani po Mitsu, Suzuki, Toyocie czy tez Hyundai i Seacie nie został NIKT. Tak jak sie wycofali tak ich samochody zniknęły z tras. Chciałbys tego? Mielibyśmy w tej chwili tylko VW i Hyundaia. ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mógłby wygrać oes gdyby nie ten spin, ale zawinął się całkiem szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co do kwestii niższej mocy - myślę, że nie ma co szukać winy w zespole. Zmieniło się paliwo, a to coś, z czym może się uporać tylko team fabryczny. Czy to zrobi, to jedna sprawa, a czy i kiedy trafi to do klienta - inna.
Jedziemy tym, co mamy i walczymy, jak możemy..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co do kwestii niższej mocy - myślę, że nie ma co szukać winy w zespole. Zmieniło się paliwo, a to coś, z czym może się uporać tylko team fabryczny. Czy to zrobi, to jedna sprawa, a czy i kiedy trafi to do klienta - inna.

Jedziemy tym, co mamy i walczymy, jak możemy..."

 

trochę dziwne... nie wiedzieli, że będzie nowe paliwo ? nie robili testów wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co pretense do RK i zespołu

 

nikt nie ma pretensji.... chill...

 

humor jest ;)

 

https://www.facebook.com/KubicaOfficial/videos/1094614837224178/?fref=nf

Edytowane przez maniujr
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...