Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

taaaa, dość żałosny tekst. Widać, że  miał być satyryczny, ale wyszło raczej strasznie niż śmiesznie. Jak dla mnie ponieważ to nieudany żart to najlepiej zignorować. Robiąc aferę a'la KKRK z linku wypada się niepoważnie. No i nie ma co zniżać się do poziomu idioty.

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba miał być artykuł w stylu ironicznym, dlatego bez podpisu. Chodzi o podejście typowego polskiego Janusza znającego się na wszystkim (razem ze szwagrem).

 

Taką mam nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że o to chodziło, tylko komuś nie wyszło śmiesznie.

 

może celowo w myśl zasady, byle głośno, byle kontrowersyjnie, a sprzeda się dużo, bo reklama sama się zrobi...

 

wcześniej pisali o RK pozytywnie, a dodatkowo ten artykuł aż bije jadem do przesady. Nikt by tego nie puścił do druku.

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. :facepalm:

No cóż,żeby posłużyć się sarkazmem i ironią,to trzeba dysponować i odpowiednim warsztatem i umieć.Warsztat u dziennikarza to umiejętność przelania myśli na papier,jak widać warsztat zawiódł na całej linii. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,żeby posłużyć się sarkazmem i ironią,to trzeba dysponować i odpowiednim warsztatem i umieć.Warsztat u dziennikarza to umiejętność przelania myśli na papier,jak widać warsztat zawiódł na całej linii. :unsure:

 

Może tzw. szkoła włoska ? ;)

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o słabą pozycje Tanaka ?

To nie wiem kogo chce Malcolm w swoim pierwszym zespole... Tanak ma tempo i poprawił regularność w porównaniu do wcześniejszego sezonu w WRC, za to Evans ma regularność, a nie ma tempa.

 

Pod kątem Roberta też bym średnio rozpatrywał tego newsa, bo u niego jest jeszcze gorzej z regularnością - przynajmniej tą w statystykach. Wiadomo, że na nią wpływało wiele czynników, których w fabryce najprawdopodobniej by nie było. Ja się jednak nastawiam na mniejszą liczbę rajdów swoją Fiestą, albo jak się uda DSem, wszystko powyżej tego będzie miłym zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super gdyby Robert wszedł do M-Sportu, ale ostatnie doniesienia sugerują raczej że Robert będzie zbierał budżet na poszczególne rajdy. Szkoda.

Wypowiedź Wilsona można też traktować jako przygotowanie gruntu pod pozostawienie Evansa w zespole obok Ostberga. Jak dla mnie jak Malcolm chce zobaczyć potencjał auta to powinien postawić na kierowcę który potrafi go pokazać, a wiemy kto to jest. Ale nadziei już sobie na to nie robię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, Malcolm kolejny raz stawia na "ciułaczy" i pieniądze w postaci Ostberga i Evansa. Cóż, widocznie taka filozofia teamu.


W sumie, M-Sport to przedsiębiorstwo ,a taki skład pozwala na:

 

1. Nie rozbijanie aut- koszty

2. Zawodnicy wnoszą swój budżet - Ostberg

3. Kto wie, może wicemistrzostwo pod nieobecność Citroena w klasyfikacji konstruktorów uda się wyciułać, w tym roku ta sprawa była otwarta do samego końca.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...