Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem V8 supercars na żywo a zaraz po tym szła F1 jeszcze za czasów kiedy brzmiała tak jak powinna i przyznam szczerze ze nie zrobiła żadnego wrażenia.V8 supercars to według mnie jedna z najbardziej widowiskowych wyścigowych serii na świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wyścig to jedno, ale zwróćcie uwagę na atmosferę i luz podczas wywiadów z kierowcami. Może to kwestia usposobienia Australijczyków, ale F1 to spięte poślady i sterylna poprawność, natomiast V8 to impreza i aplauz.

 

Szczerze mówiąc to WRC w swojej otoczce zaczyna niestety zmierzać w stronę F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 jest super, co wyścig to jest tam tak zażarta walka jak na filmiku, to tam normalne. Przypomina mi bardzo, stary dobry niemiecki dtm, kiedy samochody były jeszcze samochodami a nie plastykowymi wydumkami.

I sezon ma tam 25 rund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przepisy chyba takich długich "zmian" nie przewidują
 

Maksymalny czas pojedynczej zmiany to 4h, jeden kierowca nie może jechać dłużej niż w sumie 14h podczas wyścigu.

 

 

 

V8 supercars to według mnie jedna z najbardziej widowiskowych wyścigowych serii na świecie

A w ten weekend Bathurst 1000 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 jest super, co wyścig to jest tam tak zażarta walka jak na filmiku, to tam normalne. Przypomina mi bardzo, stary dobry niemiecki dtm, kiedy samochody były jeszcze samochodami a nie plastykowymi wydumkami.I sezon ma tam 25 rund nieźle.

Dokładnie jak stary dym z przełomu lat 80/90 a dodatkowo samochody sa mega proste pod maska V8 ala nascar 600-700 km pod maska napęd na tył sekwencja która jest nowością ostatnich lat duże hamulce i szpera tak wiec recepta jest prosta.Stawka jest potwornie wyrównana auta idą jak wściekłe , zieją ogniem na dohamowaniach walka na milimetry wiec nie ma sie co dziwić ze w każdy weekend oglądają to setki tyś.ludzi.Komercyjne DTM czy WtCC to jakaś popierdolka a teamy używają jakiś ułamek budżetów DTM czy WTCC.A zeby było lepiej to wedle dobrego slogany win on sunday sell on manday mona sobie wyjechać z salonu jakim VXR ktor ma nie mniej koni i wyglada jak ten ktory ściga sie na torze.Dla mnie rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są transmisje z tych wyścigów?

Motors TV

A w ten weekend Bathurst 1000 !

Ten tor jest z kosmosu.

Dokładnie jak stary dym z przełomu lat 80/90 a dodatkowo samochody sa mega proste pod maska V8 ala nascar 600-700 km pod maska napęd na tył sekwencja która jest nowością ostatnich lat duże hamulce i szpera tak wiec recepta jest prosta.Stawka jest potwornie wyrównana auta idą jak wściekłe , zieją ogniem na dohamowaniach walka na milimetry wiec nie ma sie co dziwić ze w każdy weekend oglądają to setki tyś.ludzi.Komercyjne DTM czy WtCC to jakaś popierdolka a teamy używają jakiś ułamek budżetów DTM czy WTCC.A zeby było lepiej to wedle dobrego slogany win on sunday sell on manday mona sobie wyjechać z salonu jakim VXR ktor ma nie mniej koni i wyglada jak ten ktory ściga sie na torze.Dla mnie rewelka.

 

Jak dobrze mi się wydaje oni wszyscy korzystają z takiego samego silnika i skrzyni tylko nadwozia są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie mylę to noga używać albo swoich silnikow jezeli producent ma 5L V8 w ofercie albo używać jakiego kolwiek innego silnika innego producenta spelniajacego regulacje ale o ile sie nie mylę to Ford i holden uzywaja nacarowych odpowiedników z US a mercedes Nissan i volvo swoich konstrukcji.

I jeszcze troche prawdziwego motor racingu

 

 

To trzeba słuchać z Dobrym audio bo dzięki tych silnikow jest wręcz niesamowity

Jedyne co sie z tym moze równać to chyba tylko to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe,żeby Kubek Fabią WRC2 jechał szybciej niż Fiestą WRC ???   w zasadzie to nie powinno być możliwe ,jednak mam pewne wątpliwości wiedząc jak konstrukcja VW odstaje od reszty stawki

A gdzie nimi jezdzil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...