Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

RK wie, że w tym biznesie trzeba poczekać na swoją kolej. W F1 też był testowym zanim ktoś powiedział "teraz". Różnica jest taka, że w rajdach trzeba cały czas jeździć, nie tracić rytmu, formy i znajomości oesów ,a do tego WRC2 wystarczy, a że przy okazji zdominuje stawkę hmm no co zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko na chęć pozostania w rajdach i niestety tyleż brak planu co brak propozycji. To taki trochę krzyk rozpaczy, choć wiemy, że RK jest twardy.

Jestem rozczarowany fabrykami. Trochę to tak wygląda, że jak facet ma mniej sprawną rękę to nikt nie chce się podpisać pod umową o pracę.

 

Niestety ta wzmianka o fundamentach może sygnalizować także odwrót sponsorów :wacko:

 

Wielka szkoda, bo chyba Kubek już przeszedł kwarantannę i od przyszłego sezonu może jeszcze nieregularne ale mógłby jeździć po punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i dobrze bo w 2017 wchodzi Toyota .......

 

Jakoś brak znaków na niebie i ziemi, ażeby Toyka i Robert mieli coś już przyklepane  :unsure:

No tak ale nawet WRC 2 lepsze bo zawsze jeździ po tych samych trasach.A nóż bedą np: 3 Toyoty dostępne tak jak w vW czy Hultaju nawet 4 auta jak sie dobrze zapłaci tak ze najważniejsze zeby w 2016 jezdzil czym kolwiek ale w WRC a nie innej rajdowej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W WRC2 ścigałby się ze sobą i brałby się za ganianie wurców, nie ma sensu się tak cofać

Ja nie uważam, że to cofanie, czy jakikolwiek krok wstecz. "Na przeczekanie" tak, zgadza się, ale to nadal cenne doświadczenia.

Nie będę pisał co wolę, bo zakładam że Rob wybierze najlepszą dla niego opcję. Mam jedynie nadzieję, że zostanie w rajdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się ale bardzo mi przykro i bardzo mi szkoda Roberta. Daje to co w sporcie najpiękniejsze.Nie Kliczko obijający klasę gorszych rywali, nie vw z przewagą sprzętową ,Robson który oszukał śmierć.Kto kto wrócił by tak jak On.Pierdylion zabiegów.Koszmar rehabilitacji.Trudy doszusowania do czołówki w innej dyscyplinie,innym sprzętem.Będąc niepełnosprawnym. Gigantyczna ambicja,talent i wybitna mentalność.I cały ten sportowy świat po prostu to niszczy. EH Ajak to mówił klasy : Popieprzone to wszystko.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj taka ciekawostka a propo karuzeli transferowej ;)

Jak informuje dziennik La Derniere Heure, 30 września Hyundai Motorsport pożegnał dyrektora technicznego Nino Frisona. Włoski inżynier od ponad roku pracował nad nową wersją i20 WRC.

Na testach wystąpiły problemy z samochodem, który ma zostać homologowany 1 stycznia. W ubiegłym tygodniu we Francji awarii uległa turbosprężarka, a następnie silnik. Według DH, za kulisami coraz częściej mówi się o powrocie Thierry'ego Neuville'a do Citroëna w 2017 roku.

W tym tygodniu zespół testuje w Katalonii. Dzisiaj jeździł Thierry Neuville.
autoklub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fb Gutowskiego:

 

"To jak budowanie domu bez fundamentów, a ja jestem zbyt szybki, aby się wozić" - RK ma dość obecnej sytuacji. W "Autosporcie" powiedział jeszcze o opcji powrotu do WRC2, ale to raczej mało prawdopodobne. Jeśli nie uda się dorwać fotela w dobrym samochodzie i zespole WRC, to jednak opcja powrotu na tory i startów w wybranych rundach WRC z większą ilością testów jawią się ciekawiej niż powrót do tej samej rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słusznie, albo grubo, albo wcale. Popieram tok myślenia Roberta, co to za przyjemność ścigania się z innymi nie mając odpowiedniego sprzętu, tylko się człowiek WQ.. denerwuje, a tak może akurat coś wyjdzie na lepsze i człowiek będzie zdrowszy, trzymam kciuki za fabrykę  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek to jest gość. Nie chodzi "zmarnowany" ,że nikt z fabryki nie dzwonii tylko zawsze znajdzie sobie jakieś kontakty i ciekawe zajęcie. Wierzę jednak, że coś kombinuje i będzie dobrze. Kubek nie byłby tym Kubkiem jakby coś po cichu nie knuł w temacie WRC. Myślę ,że jak każdy dobry pokerzysta dużo blefuje.  A ja mało na zawał nie zejdę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...