Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Mostek najechal na kant i to wystarczylo.10 cm w prawo i nic by sie nie stalo wiec tara kazdy sam sobie musi odpowiedziec czy to blad , pech i cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak się zatrzymali, to podnoszą auto z lewej strony i zmieniają lewą, czyli ta prawa, która dostała mocny strzał została na aucie i pewnie spowodowała zatrzymanie kilka km dalej, bo tak jak mówił Robert od tego feralnego 1.54 nie wygląda by cokolwiek się wydarzyło, co mogło uszkodzić kolejną felgę.

 

ale po drugim zatrzymaniu lewa była uszkodzona... czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na powrotroberta... w komentarzach ktoś pisze, ze Lotos ma się z końcem sezonu wycofać z wszelkiego sponsoringu motorsportu ... Ile w tym prawdy? Z jednej strony to właśnie umowa z lotosem była na przeszkodzie związania się Roberta z cytryną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z jednej strony to właśnie umowa z lotosem była na przeszkodzie związania się Roberta z cytryną ...

O ile faktycznie tylko to stało na przeszkodzie i o ile w ogóle to miało wpływ.

 

No właśnie. O tym, czy było to przeszkodą czy też nie, wie Robert, Citroen, Lotos i Total. Może jeszcze parę osób bliskich Robertowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na powrotroberta... w komentarzach ktoś pisze, ze Lotos ma się z końcem sezonu wycofać z wszelkiego sponsoringu motorsportu ... Ile w tym prawdy? Z jednej strony to właśnie umowa z lotosem była na przeszkodzie związania się Roberta z cytryną ...

Najpierw umowa z Citroënem musiałaby się znaleźć na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezly hardcore.Ale jeszcze lepszy jest na os3, czyli ten sam oes ale jechany w dużo gorszych warunkach. Polecam onboard Evansa na wrc+ ktory na tym oesie zrobil wynik zycia. Najlepszy jest jego komentarz do pilota tuz po lotnej "to nie byla za dobra jazda..." a na mecie stop niespodzianka :)

Jak ktos ma te pol godziny i sie wczuje w klimat to naprawdę przerażająco to wygląda.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam onboard Evansa na wrc+ ktory na tym oesie zrobil wynik zycia. Najlepszy jest jego komentarz do pilota tuz po lotnej "to nie byla za dobra jazda..." a na mecie stop niespodzianka 

 

sam Elfyn po odcinku powiedział, że nie spodziewa się dobrego czasu i Colin dopiero mu powiedział, że ma najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolim Okiem

"Kubica w Autosporcie: w sezonie 2016 możliwy jest nawet powrót do WRC-2.

Robert: „W tej chwili nie wiem niczego o przyszłym sezonie, ale na pewno będą pewne zmiany. Uprawiam ten sport [rajdy], bo mam do niego pasję, ale chcę też być konkurencyjny. Chodzi o odpowiednie środki i testy, musimy robić to we właściwy sposób. Może mniej rajdów i więcej testów byłoby rozwiązaniem na przyszły rok, opcją byłoby też przejście do WRC-2”. Nie wykluczył także powrotu na tor. Obecną sytuację podsumował: „W tej chwili buduję dom bez fundamentów”.

Jak widać, możliwości i pomysłów nie brakuje. Ciekawe, jak to się skończy: oby programem, który da mnóstwo radości zarówno Robertowi, jak i kibicom "

Emotikon smilejhjhh n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiadomo, jak narazie Toyota prowadzi dwa równoległe projekty. Jak u Makinena może nie mieć szans, tak w TMG narazie nie ma sensownych kierowców i w sumie testerów.

Jak dla mnie wrc2 to krok wstecz. Chyba, że będzie się coś wiązało z tym w najbliższej przyszłości vide Ogier w 2012

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze ,że wybór nr1 to rajdy. WRC2 ? Dlaczego nie, tak jak napisaliście, pewnie chodzi o przeczekanie do 2017, ale czy to będzie WRC czy WRC2 to zapewne kwestie budżetowe jakie się uda zorganizować. Może np. szutry WRC2, a asfalty WRC :)


Zdanie o domu bez fundamentów to zapewne właśnie kwestia budżetowa ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...