Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Z prognoz wynika, że raczej nie będzie padać, ale wszystko się może jeszcze obrócić.

 

 

Mam nadzieję na powtórkę z Monte

Ja ma nadzieję na powtórkę z Monte 2014, ale wyłącznie pierwszych oesów, na których Robert nie wiedział co robić, więc jechał szybko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na filmiki jazda RK na pewno nie wygląda tak efektownie jak na testach przed RMC, chociaż na to nie ma co zwracać uwagi, bo specyfika trasy jest zupełnie inna. 

Jedno co się rzuca w oczy, to Fiesta bardzo się zachowuje stabilnie, szczególnie na dohamowaniach- już nią tak nie rzuca, a wiemy jakie były z tym problemy, teraz idzie jak po sznurku. Oby to był dobry prognostyk.

Jeszcze zauważyłem, że na cięciach są porozstawiane są pachołki. Czyżby powtórka z Finlandii? Ja jestem za, nie będą tyle syfu wypluwać na asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby znowu ktoś miał co-drive na prawym ? carfit się tam ładuje do fiesty ? ;)

 

https://youtu.be/dWQP9BF9Dtg?t=5m51s

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit nadaje na poczatku filmu ;)

Fajny filmik ale kurcze jakoś nie widze prędkości na tych testach moze to dobrze bo im mnie dramaturgii i spokojniej tym jest szybciej.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wrażenie bardzo płynnej jazdy Roberta a to musi przynieść dobre czasy.

 

Zastanawiają mnie tylko te pachołki. KIedyś Robert mówił,że głębokie cięcia to oszczędności dzięsiątych sekundy. Widać coś się zmieniło w filozofii.

 

PS. Jeszcz tylko parę dni, byle tylko fiesta się za szybko się zepsuła to będą EMOCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ja dalej widzę pazur na dohamowaniach. RK nie będzie też jechał 100% na testach, nie mają już auta testowego z A-Style i trzeba oszczędzać furę na rajd. Duża rolę odgrywa brak szybkich i bardzo szybkich zakrętów na trasie testowej. Przed Monte zachwycaliśmy się jak fiesta skakała po wybojach plując iskrami przy tym. Tutaj były prawie same wolne zakręty w większości 90 stopni, w dodatku z pachołkiem i zablokowaną wewnętrzną...

 

Oby Fiesta wytrzymała, a będzie dobrze. Bardziej ciekawią mnie odczucia RK na temat opon i czy ręczny działa jak należy.

 

Tu bardziej widać prędkość

albo tu

http://www.dailymotion.com/video/x31xfo8_essais-pre-allemagne-2015-kubica-szczepaniak-fiesta-wrc_sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pachołki mogą być wymogiem "użyczającego" dróżki do testów. ;)

Też tak uważam.

 

Pachołki to zło, syf ma być, to jest rajd

 

Zgadzam się, ale na asfaltach to trochę wypacza wyniki.

Ciekawe jak to będzie z tymi pachołkami na OSach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...