Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to wszystko spekulacje ;)

 

I bedzie ich coraz więcej :)

Tymczasem w sobotę wybieram sie już na testy i zostaję na rajd , nie mogę sie doczekać :yahoo:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na rajd Niemiec przyjezdza masa ludzi , a okolice Trier jest średnie jesli chodzi o baze noclegowa. Ja rezerwowałem chyba w styczniu czy lutem , teraz rzeczywiscie słabo i potwornie drogo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak zacząłem szukać noclegów w okolicach Trewiru, to zwątpiłem i chyba w przyszłym roku dużo wcześniej o tym pomyślę :).

Też wczoraj wpadłem na ten genialny pomysł. Prawie wszystko zajęte. Zostały tylko te z kosmiczną ceną.

 

Ja sprawdzałem ceny dwa miesiące temu i było tak samo drogo. Jeżeli ktoś ma namiar na jakąś budżetową opcję noclegu dla dwóch osób na rajd Niemiec, to proszę o kontakt na PW  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak zacząłem szukać noclegów w okolicach Trewiru, to zwątpiłem i chyba w przyszłym roku dużo wcześniej o tym pomyślę :).

Też wczoraj wpadłem na ten genialny pomysł. Prawie wszystko zajęte. Zostały tylko te z kosmiczną ceną.

Ja sprawdzałem 3 tygodnie temu.

Były 3 opcje za 3 noclegi dla 2 osób - 4.800pln, 6.400pln i 300 EUR. Ta ostatnia propozycja to 10-osobowy pokój koedukacyjny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich filmików testowych jakie pojawiły się do tej pory, to najbardziej zaimponował mi Evans i "młodzi wilcy" z Hultaja, czyli Paddon i Abbring.

Myśle, że Evans może być takim czarnym koniem rajdu Niemiec.

Wiadomo, że trzeba jeszcze poczekać na testy króla asfaltów, ale spodziewam się, że będzie jedynie sprawdzanie podzespołów, docieranie klocków i tarcz z krótkim kilometrażem, tak aby oszczędzić Fiestę na rajd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dużo traci, bo wszystkie rozwiązania czy pomysły musi sprawdzać na shakedownie, a potem w czasie rajdu. Dobrze, że RK ogarnia temat ustawiania auta i ma dobry feeling, bo widać nie wszyscy w stawce tak potrafią.

 

A tak się prezentuje w specu asfaltowym, już odbudowana, narazie jeszcze w GB

CMTtyuKWwAAc8wf.jpg

CMTtyvSWsAA9Ijf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dużo traci, bo wszystkie rozwiązania czy pomysły musi sprawdzać na shakedownie, a potem w czasie rajdu. Dobrze, że RK ogarnia temat ustawiania auta i ma dobry feeling, bo widać nie wszyscy w stawce tak potrafią.

 

A tak się prezentuje w specu asfaltowym, już odbudowana, narazie jeszcze w GB

CMTtyuKWwAAc8wf.jpg

CMTtyvSWsAA9Ijf.jpg

 

Piękności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy Kubica ma szansę wygrać R.Niemiec :huh:

 

 

 

Ten wpis to prowokacja.Sezon ogórkowy a tu jeszcze tydzień. Ja nie wiem czy tylko ...... kiedy ma szanse wygrać . Wtedy kiedy dostanie w ręce (rękę) porządną rajdówkę :yahoo:

Będzie czad na Deutschland, nie ma wątpliwości !!!

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dużo traci, bo wszystkie rozwiązania czy pomysły musi sprawdzać na shakedownie, a potem w czasie rajdu. Dobrze, że RK ogarnia temat ustawiania auta i ma dobry feeling, bo widać nie wszyscy w stawce tak potrafią.

 

A tak się prezentuje w specu asfaltowym, już odbudowana, narazie jeszcze w GB

CMTtyuKWwAAc8wf.jpg

CMTtyvSWsAA9Ijf.jpg

Fajne felgi, ciekawe czy są w rozstawie 5x100 :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hołek kiedy powiedział, że między prywatnym zespołem, a fabryką jest przepaść w półroczna...

Coś tam więcej Hołek będzie miał do powiedzenia o tym rajdzie ;)

Hołek, Hołkem..... nie pitol....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...