Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam. Sporo czasu jeszcze. Poza tym to, że inne "fabryki" się nie chwalą, nie znaczy, że już nie główkują.

Mam nadzieję. ;)

Czy ja wiem czy sporo jeszcze 4 miechy i mamy 2016 a potem tylko 12 na rozwój nowego auto dla mnie to nie jest duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni sezon był dla Roberta mocno średni, a i obecny mimo zauważalnej progresji nie obfituje w konkretne wyniki na MECIE. A to fieścina się sypie, a to Robert popełniając małe błędy ma duże kłopoty. Liczyłem na to,że w tym momencie lub po jakimś pojedynczym dobrym rajdzie Kubica podpisze kontrakt, dzięki któremu Jego talent się uwidoczni a samochód da możliwość bezkłopotliwej jazdy. I mam obawy,że bujając się tak od awarii , do awarii , będąc tym w jakimś sensie zestresowanym nic z tego nie wyniknie dobrego czyt. fabrycznego. A z czasem sposorzy stracą cierpliwość a i Kubek chyba nie chce się dorzucać kilka sezonów z rzędu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni sezon był dla Roberta mocno średni, a i obecny mimo zauważalnej progresji nie obfituje w konkretne wyniki na MECIE. A to fieścina się sypie, a to Robert popełniając małe błędy ma duże kłopoty. Liczyłem na to,że w tym momencie lub po jakimś pojedynczym dobrym rajdzie Kubica podpisze kontrakt, dzięki któremu Jego talent się uwidoczni a samochód da możliwość bezkłopotliwej jazdy. I mam obawy,że bujając się tak od awarii , do awarii , będąc tym w jakimś sensie zestresowanym nic z tego nie wyniknie dobrego czyt. fabrycznego. A z czasem sposorzy stracą cierpliwość a i Kubek chyba nie chce się dorzucać kilka sezonów z rzędu.......

Jacky co bedzie to bedzie a nawet jak by były wyniki i prędkość to moze sie okazać ze fabryki i tak obstawia słabsi ale mocniejsi finansowo ktorzy przyniosą se sobą mocnego sponsora.Tak to działa w tym sporcie i nic sie z tym nie zrobi wiec nie ma co sie martwić na zapas.co bedzie to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/rajdpolski/status/629180807941345280

To tak apropo wartości marketingowej RK i braku cierpliwości sponsorów. Jak Polskę i Włochy można jeszcze zrozumieć, tak RPA i tym bardziej Hiszpania (Sordo!) daje do myślenia. Logo Lotosu bardzo ładnie wyeksponowane, Azotów trochę mniej.

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytryna testuje: 

 

a wiecie że Lefebrve został zdyskwalifikowany w Rajdzie finlandii ? odebrano mu 3 miejsce i w to miejsce wskoczył Protasov. miał niezgodne oprogramowanie z regulaminem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie że Lefebrve został zdyskwalifikowany w Rajdzie finlandii ?

 

Przy okazji Monte Carlo to dowiedziałem się tyle że ma ładną koleżankę :D , natomiast w temacie to podobno że szybki jest, ale żeby osiągnąć klasę Roberta to jeszcze musi trochę wody w Wiśle upłynąć i parę koleżanek (się) przewinąć :biglol: , czego oczywiście jak najszybciej mu życzę

Edytowane przez x.x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a foty tej koleżanki dzie?

Tak łatwo to nie ma należy sobie pojechać do Francy,... Francji znaczy się bo rajd Monte Carlo to tylko z nazwy i sobie obczaić takie sprawy samemu. Zdjęcia mam tylko z takim brodatym kolesiem w dziwny stroju z logami polskich koncernów, ale to chyba nie w tym erotycznym temacie :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby był wolny etat w cytrynie a może nawet dwa   :biglol:

http://www.rajdy.v10.pl/Presja,na,Krisie,Meeke,szef,Citroena,daje,dwie,rundy,127610.html

No nie wiem :)

Meeke jest szybki podobnie jak Robert, ale obydwaj lubią dość często dzwonić. Chyba nie o to chodzi Citroenowi, co wynika z treści tego artykułu... .

Idealnie by było, gdyby Kris dalej dzwonił (czego mu osobiście nie życzę) a Robert do końca sezonu jechał szybko i bezbłędnie (czego mu osobiście bardzo życzę) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ja kibicuje Krisowi, bo nadaje trochę kolorytu mistrzostwom. Mówi co myśli, nie owija w bawełnę, nie jest taki bezpłciowy jak Ostberg. Z dwójki obecnych kierowców wolałbym Meeka aby został. Teraz dwa rajdy na których Kris miał bardzo dobre tempo, oby utrzymał koncentrację to wynik sam przyjdzie. Pamiętam jak Matton na początku 2014 roku mówił, że interesują go zwycięstwa w rajdach, a teraz widze, że zmienił zdanie. Z Ostbergiem na pewno tego nie osiągną, chyba że odpadną wszystkie VW, Meeke i Tanak.

 

Z innej beczki to Paddon na rajd Austarlii będzie miał naklejkę #8. Może być niespodzianka, jeżeli utrzyma takie tempo jak obecnie. Pozycja, jeżeli będzie sucho, będzie dawała podobną przewagę jak w Sardynii. Ja bym się pokusił nawet obstawić u buka pierwsze miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...