Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

są gdzieś dokładne wyniki testowego?

dałem wyżej link do live timingu w jednej z zakładek są wyniki testowego

sorry, nie ma tam jednak testowego :(

 

link oczywiście przejrzałem inne tez ale nigdzie nie moge znaleźć testowego.

 

3 sek do MK to zapowiada walkę łeb w łeb na odcinkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, załamałem sie po tej wypowiedzi:

 

To dopiero początek Twojej przygody w WRC. Czy jest jakiś większy plan, czy zobaczymy, jak przechodzisz do WRC?

 

Szczerze mówiąc, mam nadzieję że nie. To będzie bowiem oznaczać, że nie wrócę tam, gdzie byłem wcześniej (przed wypadkiem). Cel jest taki, żebym wrócił tam, gdzie byłem i dlatego mówię "mam nadzieję, że nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa, załamałem sie po tej wypowiedzi:

 

To dopiero początek Twojej przygody w WRC. Czy jest jakiś większy plan, czy zobaczymy, jak przechodzisz do WRC?

 

Szczerze mówiąc, mam nadzieję że nie. To będzie bowiem oznaczać, że nie wrócę tam, gdzie byłem wcześniej (przed wypadkiem). Cel jest taki, żebym wrócił tam, gdzie byłem i dlatego mówię "mam nadzieję, że nie".

Ja też w takim razie mam nadzieję, że JESZCZE nie, niech wróci tam gdzie był, niech zdobędzie to co ma tam do zdobycia i na "emeryturkę" do WRC :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden przejazd i by Michała obszedł

 

nie ukrywam, ze mnie też strasznie ciekawi konfrontacja, natomiast wole być na tym polu powściągliwy w komentarzach...

Michał zna te odcinki na pamięć, jechał Portugalię pięć razy, po za tym dla osób które sledzą jego karierę nie jest tajemnicą, że dużo lepiej w konfrontacji wypada własnie na szutrach, obojętne, czy to było JWRC, PWRC, czy obecne WRC (to sie okaże, jeszcze szutru wurcem nie jechał)

 

Oczywiście bez owijania kibicuje Robertowi,to jedna strona medalu- bo gość ma niewiarygodny talent!!! ale z drugiej jego strony mamy znajomość kilkuletnią odcinków i przewaga sprzętowa, a kwestię talentu...

 

...no w sumie do dojeżdżania też go trzeba mieć...

Edytowane przez guma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym bardzo ostrożny co do euforii jutro :). Uważam ze na pierwszych petlach będzie przegrywał z Lappi i Andersonem, w drugiej pętli będzie wygrywał :) , ale rajd jest długi i ciężki , co do Michała K , będzie cieżko , ale wierze ze da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Michała K , będzie cieżko , ale wierze ze da radę

 

 

 

 

no dobra... :) ja tez sie przyznam... :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

też tak myślę ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edwin, :thumbup:

Edytowane przez guma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...