Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

roberto wyłożył gruby szmal na furę, to od razu nogę z gazu zdjął... Jednak inaczej się swoim lata  :biglol:  ;)

 

też o tym pomyślałem, w końcu jest z Krakowa (ja też)  :P

sponsor grubas by się przydał ;)

 

 

Skąd takie info???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Robson wyłożył swoje pieniądze...

 

bo: Kiedy pana zespół będzie w pełni samodzielny?
Robert Kubica: Nie spieszy mi się. Jeśli Malcolm będzie mnie dobrze traktował... (śmiech). Ten samochód nie jest mój, ale nie jest też M-Sportu. Bardzo trudno było znaleźć rozwiązanie umożliwiające zdobycie tego auta. Z pewnością budżet jest jednym z problemów, bo rajdy szczególnie na poziomie WRC są bardzo drogie. Mam jednak nadzieję, że pewnego dnia będę mógł się koncentrować już wyłącznie na jeździe. Aby to osiągnąć, musimy spędzić kilka miesięcy organizując sprawy, a wtedy z pewnością wszystko będzie działało lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Edytowane przez wezyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ten samochód nie jest mój, ale nie jest też M-Sportu. Bardzo trudno było znaleźć rozwiązanie umożliwiające zdobycie tego auta. Z pewnością budżet jest jednym z problemów, bo rajdy szczególnie na poziomie WRC są bardzo drogie. ...

To czyje w końcu jest to auto ? Pruszków WRT ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Robson wyłożył swoje pieniądze...

 

bo: Kiedy pana zespół będzie w pełni samodzielny?

Robert Kubica: Nie spieszy mi się. Jeśli Malcolm będzie mnie dobrze traktował... (śmiech). Ten samochód nie jest mój, ale nie jest też M-Sportu. Bardzo trudno było znaleźć rozwiązanie umożliwiające zdobycie tego auta. Z pewnością budżet jest jednym z problemów, bo rajdy szczególnie na poziomie WRC są bardzo drogie. Mam jednak nadzieję, że pewnego dnia będę mógł się koncentrować już wyłącznie na jeździe. Aby to osiągnąć, musimy spędzić kilka miesięcy organizując sprawy, a wtedy z pewnością wszystko będzie działało lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Skąd ten cytat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Malcolm w trakcie ostatniego wywiadu dla naszego dziennikarza (nie pamiętam, czy to był gutowski czy ktoś inny) wyraźnie mówił o tym, że robert kupił u niego furę.

O ile pamiętam,to mowa była o wpłynięciu zaliczki z A-Style na nową Fiestę. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, zapomniałem wkleić linka do całości, ale Konar czuwa. :)

Dlatego jeszcze raz zapytam.  Emti, skąd masz takie info, jakoby Kubica wyłożył kasę na to auto. Owszem, na początku jego rajdowania, zaraz po wypadku, sam mówił, że czasami musi dokładać z własnej kieszeni. Ale teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, zapomniałem wkleić linka do całości, ale Konar czuwa. :)

Dlatego jeszcze raz zapytam.  Emti, skąd masz takie info, jakoby Kubica wyłożył kasę na to auto. Owszem, na początku jego rajdowania, zaraz po wypadku, sam mówił, że czasami musi dokładać z własnej kieszeni. Ale teraz?

http://eurosport.onet.pl/motorowe/m-sport-zapewnia-jestesmy-tu-aby-pomoc-kubicy/j38x8s

 

"Mało kto zwrócił jednak uwagę, że gdyby konflikt faktycznie miał miejsce, Polak nie startowałby Fiestą w żadnym z tegorocznych rajdów. Mniejsze lub większe wsparcie M-Sportu zawsze było konieczne. – Jak mógłbym powiedzieć coś takiego, kiedy właśnie wydał u mnie tak dużą kwotę? – śmieje się Wilson, gdy pytamy, czy jest skłócony z naszym zawodnikiem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się mówi, kiedy prezes z prezesem ubijają interes. Ktoś, kto sprzedaje towar nie jest zbytnio zainteresowany kto dał na towar; ważne kto przyniósł i ile przyniósł. Nie chcę się kłócić, bo sam nie wiem, ale dziwne by to było, gdyby Robert musiał płacić sam. Oznaczałoby to, że niestety ma cieniutkich sponsorów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na sprawach sponsorskich (ale się wypowiem :biglol: ). Tak na proste rozumowanie to przód, tył, lewe i prawy bok Fiesty, kombinezony itd. Wszędzie tam jest duże logo LOTOS więc chyba jest to duży sponsor jest też Grupa Azoty i Pirelli. Póki co w kategorii WRC Robert nie ma jakiś sukcesów, ale już samo bycie byłym kierowcą F1 to duży ładunek marketingowy. Dochodzi tytuł WRC2 wygrane odcinki WRC. Duża rozpoznawalność nazwiska na świecie i 100% rozpoznawalność w Polsce.
Może nie jest jakoś przesadnie różowo w kwestii kasy bo przecież rajdy na takim poziomie tanie nie są ale chyba nie jest tak źle, że kierowca kupuje samochód z własnej kieszeni. Być może się mylę, ale tego się penie nie dowiemy.

BTW wiadomo czy wyjdzie coś z tymi gadżetami RK World Rally Team? bo byśmy cośik wsparli zespół  :D

Edytowane przez DriverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie własnego zespołu lub espołu i firmy jak np.M-Sport to była by super sprawa. Ale ja marzę aby Kubica był po prostu kiedyś numerem jeden w mocnym espole fabrycznym jak np.Toyota.Bo wierzę,że jak japończycy wrócą to albo będą mocni albo harakiri :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica pojedzie mały rajd w Polsce :)

Warmiński albo Kormoran.

 

"To nie była wymarzona sytuacja aby pojechac nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć" - powiedział Kubica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wam mówię, że Warmiński - 21 czerwca, szutry podobne do tych z RP ;)

 

Pewnie tak. Ja oczywiście żartowałem jak chojny z Plejadami ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...