Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2017‎-‎04‎-‎23 o 18:45, turdziGT napisał:

Po takiej przerwie to rozdział w WRC jest juz zamknięty 

 

Więcej wiary. Ja wiem, że zdroworozsądkowo  to temat jest zamknięty. Tyle tylko , że w 2011r dał bym sobie głowę uciąć, że temat F1 dla Roberta jest zamknięty i dziś............. był bym bez głowy. IMHO jak Robert udowodni lub straci możliwość udowodnienia w F1 to co zamierza to wróci do rajdów. Robert kocha rajdy tylko F1 była priorytetem. Póki co dokona cudu wracając . Albo będzie wymiatał albo nie dopcha się do konkretnego kokpitu. Ale rajdy czekają.......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
16 godzin temu, H4lik napisał:

Mały wygrzeb. :P

Interesujące przejęzyczenie:

 

 

Gdyby nie zatrybiło, to od 09:50.

 

He he faktycznie ugryzł sie w język :) 

 

Tymczasem oczami innego "eksperta"

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze jezeli faktycznie jakimś cudem by sie to udało choć na prawde szczerze watpie i Robert by wrócił z fabryka taka jak Hyundai to w moich oczach był by to jeszcze większy come back niz jego powrot do F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, turdziGT napisał:

Robert by wrócił z fabryka taka jak Hyundai to w moich oczach był by to jeszcze większy come back niz jego powrot do F1.

 

To oczywiste.

Do F1 wrócił po 1 wywalczony, przy "pomocy problemów innych zawodników" punkt. W WRC będzie takich punktów zdobywał znacznie więcej i to w każdym ukończonym rajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Adi napisał:

 

To oczywiste.

Do F1 wrócił po 1 wywalczony, przy "pomocy problemów innych zawodników" punkt. W WRC będzie takich punktów zdobywał znacznie więcej i to w każdym ukończonym rajdzie.

Mnie nawet nie chodzi o wynik sportowy. Mnie chodzi chodzi o sposob w jaki to był by zrobił co pokazuje jaki impakt na środowisku zrobiła jego krótka ale jakże ciekawa kariera.

Wszyscy wiem ze w tym sporcie poza wyjątkami zajmuje to lata wiele sezonów i niższych kategoriach i będąc w tym środowisku a wiec wrócić nie jeżdżąc tyle jak i to w takim stylu było by to wspaniałe osiągniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego live'a wczoraj i wyłapałem te przejęzyczenie ale bardziej mnie zastanowiła mina Roberta na pytanie o Hyundaia. Już ileś tych wywiadów z RK człowiek obejrzał i wniosek się nasuwa jeden. Im bardziej Robert zaprzecza tym mniej mu wierze, a tutaj pytanie o Hyundaia wręcz zgasił i uciął.

Coś faktycznie może być na rzeczy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablonas napisał:

Oglądałem tego live'a wczoraj i wyłapałem te przejęzyczenie ale bardziej mnie zastanowiła mina Roberta na pytanie o Hyundaia. Już ileś tych wywiadów z RK człowiek obejrzał i wniosek się nasuwa jeden. Im bardziej Robert zaprzecza tym mniej mu wierze, a tutaj pytanie o Hyundaia wręcz zgasił i uciął.

Coś faktycznie może być na rzeczy :)

 

Moze grać iche chce ale ten uśmiech i błysk w oku ciezko mu ukryć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Beavis napisał:

Ale Maciek Szczepaniak się przecież nie rozdwoi! ;)

 

Pewnie Robert pójdzie w jakieś gorące nazwisko zza granicy na prawy. Maćka Kajtkowi nie zabierze, a w PL nie znajdzie pilota otrzaskanego w światowych rajdach.

 

Ale by był sezon:

Robert ściga się w WRC, Kajto w WRC2-3, a Miko w ERC

 

Też się rozmarzyłem. 

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adi napisał:

 

Pewnie Robert pójdzie w jakieś gorące nazwisko zza granicy na prawy. Maćka Kajtkowi nie zabierze, a w PL nie znajdzie pilota otrzaskanego w światowych rajdach.

 

Ale by był sezon:

Robert ściga się w WRC, Kajto w WRC2-3, a Miko w ERC

 

Też się rozmarzyłem. 

 

 

 

 

 

Jeżeli stworzą zespół to Kajto się poświęci w 100%, Kubica, mając zobowiązania w F1 pojedzie pewnie wybrane rajdy a wtedy na miejsce Kubicy mógłby wskakiwać Miko, który by takiej okazji nie przepuścił a Orlen na każdym rajdzie wystawiałby 2 samochody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...