Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Może na tym torze nie ma ciasnych nawrotów ale z on boardu na 'kołku z Kubicą" nie puszcza kierownicy prawą ręką. No i humor ma znakomity. To jest niesamowite jak ten facet cieszy się  z jazdy.

Na on boardzie z wyścigu, przy wyjechaniu na żwir podczas awarii zawieszenia musiał szybko skontrować w prawo, wtedy oderwał i widać było, że nic nią nie może zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, nawet nie wiesz jak się mylisz ;) Nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora na podstawie jednego wyścigu.

Czy ja wiem próbuje znaleść tu jakies emocje a jak nie ma walki drzwi w drzwi to raczej ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wyścig po prostu się ogląda "inaczej". Ciężko ileśtam godzin wysiedzieć maksymalnie skupionym przy długodystansowych wyścigach (chociaż ja na F1 często zasypiałem ;) 

Co mi się tutaj podoba to relacja live na YT + stały podgląd czasów. Siedzę sobie przy kompie, obok na tablecie leci live z YT w jakości HD - podczas gdy w WRC nie mogą ogarnąć splitów i jeszcze każą sobie za to płacić grubą kasę. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia atrakcyjności to jest chyba też kwestia nastawienia, promocji i regulaminu. Same w sobie samochody nie rozstrzygają o atrakcyjności. Ja np. generalnie nie obserwuję rywalizacji w zawodach długodystansowych ale od wielu lat śledzę na bieżąco rywalizację w LeMans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...