Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiając z kumplem który jest na torze, od lat ściga się w pucharach porsche i nie należy do Januszów powiedział: "jechaliśmy obok siebie,siadł mi na zderzaku i nie miałem się nawet jak obronić,ten gość idzie jak wściekły".Kubica zyskuje szacunek gdziekolwiek się pojawi.Wiele osób zbiera szczęki z ziemi.

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiając z kumplem który jest na torze, od lat ściga się w pucharach porsche i nie należy do Januszów powiedział: "jechaliśmy obok siebie,siadł mi na zderzaku i nie miałem się nawet jak obronić,ten gość idzie jak wściekły".Kubica zyskuje szacunek gdziekolwiek się pojawi.Wiele osób zbiera szczęki z ziemi.

 

Pamiętam jeszcze z czasów F1, w latach 2007, w jakimś wywiadzie Raikkonen zapytany o to przed kim najtrudniej jest obronić, powiedział krótko w swoim stylu - Kubica, podobno jak siadał na ogonie to trzeba było się mocno napocić.

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Kubicy po kwalifikacjach

(13:30) "Jestem zadowolony, choć nie jest łatwo. Strasznie duży tłok jest na torze i tak naprawdę wszystko zależy od tego ile aut się będzie wyprzedzać.

Miałem dwa szybkie kółka, na których mogłem wykręcić niskie 1:48, ale na w obydwu próbach miałem sporo pecha. Szczególnie za pierwszym razem, gdybym wyprzedził kierowcę na prostej sto metrów wcześniej... Niestety sto metrów dalej była szybka szykana. W niej też bym wyprzedził, ale złapałem go w środku. My ją jedziemy na pełnym gazie, a on chyba jeszcze przyhamował. Straciłem kółko. Następne okrążenie znów byłem szybszy niż przy pierwszej próbie i w dodatku miałem jeszcze spokojnie trzy dziesiąte zapasu i dopadłem jakieś Porsche, na ostatnim zakręcie. Myślałem, że mnie zauważył, ale tu większość chłopaków jedzie dziwnymi liniami i są nieprzewidywalni. Wymyślił sobie, że zjedzie do zewnętrznej i wyjechałem poza tor. Musiałem zbić jeszcze jedne bieg niżej...

Akurat ma to małe znaczenie, bo dla nas wszystko jest dla nas nowe, a my jesteśmy tu hobbystycznie. Może ja za mało hobbystycznie... Mam taki charakter, że nawet jeśli jest dużo nowości i jestem tu dla zabawy, staram się wszystko zrobić jak najlepiej. Chciałbym podziękować, bo są osoby, na których zawsze można polegać. Wczoraj robiliśmy fotel do trzeciej w nocy, bo mój znajomy kończył pracę w innym teamie o 23 i wreszcie mam już swój jakiś fotel, choć nadal nie jest idealnie..." - cytuje Roberta Kubicę Cezary Gutowski na swoim profilu na Facebooku.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...