Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że znów coś się z RK dzieje.

Fajnie też, że na luzie, RK rozluźniony i uśmiechnięty.

To okrążenie z komentarzem, to spora frajda dla kibiców, takich smaczków dla kibiców brakowało jak był w WRC i raczej panowała frustracja niż zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica jest niesamowity. Wsiadl w F1, wygral wyscig F1. Wsiadl w WRC, wygrywal odcinki rajdow, kwestia calego rajdu z dobra ekipa bylaby zapewne formalnoscia. Wsiadl w nieznane dla siebie auto "dla funu" z 30kg balastem wykrecil najlepszy czas okrazenia... Jestem ciekaw czy gdyby wsiadl w te motorowki w ktorych scigal sie Waldemar Marszalek to  bylby w stanie namieszac w stawce, pewnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch jak na Zakopiance w ferie.

 

Jako ciekawostka - rekord toru to 1:18,704 (F1 Barrichello Ferrari 2004). Nie dziwię się, że Robert w wywiadzie powiedział, że mimo kilku lat przerwy w F1, wszystko dla niego dzieje się w zwolnionym tempie w tym aucie.

 

 

LIVESTREAM: http://livestream.com/accounts/2362362/events/5008041

Edytowane przez Szokers
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogień!

 

Ciekawe ile % czasu pojedzie wyścig Rob a ile Martin.

 

Z jednej strony jak chcą wynik, to Rob powinien cisnąć do oporu z regulaminowymi przerwami (max stint na kierowcę to zdaje się 2h, nie wiem ile min. przerwa).

 

Z drugiej strony jakbym miał swój zespół i łożył w pi...erony kasy, to bym chciał sobie coś pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że będzie w miarę po równo. wojo dzięki za obraz! :) Live tracking też odżył.

 

5 lat mi tego brakowało... aż chyba odpalę wieczorem Assetto i kulnę się na Mugello SLSem :P

Edytowane przez HoQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...