Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie słucham radia ERC, gdzie Julien Porter przechadza się po parku serwisowym i właśnie powiedział, że na rajdzie jest obecny menager RK (jezeli dobrze zrozumiałem). Tylko nie wymienił go z nazwiska , chodziło mu o Czachorskiego? czy może wziął Carfita za menago :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie słucham radia ERC, gdzie Julien Porter przechadza się po parku serwisowym i właśnie powiedział, że na rajdzie jest obecny menager RK (jezeli dobrze zrozumiałem). Tylko nie wymienił go z nazwiska , chodziło mu o Czachorskiego? czy może wziął Carfita za menago :D

Nie ma tu żadnego menadżera Roberta , to zwykły fake. Jest jego przyjaciel ( menadżera ) i jest prywatnie bo z nim rozmawiałem , ot cała historia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza 10 dobry wynik, pierwsza 5 bardzo dobry, od 3 w górę rewelacja ;)

Hmmm.. ja myślę, że Robert tam zmiecie wszystkich. Jedzie autem najlepszej specyfikacji, w czwartek testy, piątek treningi, będzie dużo czasu aby przywyknąć do auta. Z resztą nie tak dawno Robert testował Lambo GT, także w pewnym sensie doświadczenie w tego typu autach jest. Jedyną zagadką jest tempo Martina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsza 10 dobry wynik, pierwsza 5 bardzo dobry, od 3 w górę rewelacja ;)

 

Hmmm.. ja myślę, że Robert tam zmiecie wszystkich. Jedzie autem najlepszej specyfikacji, w czwartek testy, piątek treningi, będzie dużo czasu aby przywyknąć do auta. Z resztą nie tak dawno Robert testował Lambo GT, także w pewnym sensie doświadczenie w tego typu autach jest. Jedyną zagadką jest tempo Martina ;)
Czy zmiecie?;) Prywatne testy w środę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród wielu osób panuje przekonanie o nadnaturalnych zdolnościach RK do adaptacji do nowych rydwanów. W sumie rajdy to potwierdzają.

Sam w zasadzie zaliczam się do tych osób, hehe. Jestem mega ciekaw jakie Robert zaprezentuje tempo. Mam tylko nadzieję, że zdąży je pokazać bo w teamie driverów jest dwóch. Zresztą z tego powodu nie ma się chyba co nastawiać na wynik. Mam nadzieję, że RK będzie za kółkiem na początku wyścigu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+++++++++++++++

 

Wiem, ze bez Kubka to juz nie to samo, ale w dalszym ciagu zapraszam do typowania w sasiednim watku :) Do nastepnego rajdu niedaleko, a wciaz jest sens dolaczyc do zabawy, bo w dalszym ciagu istnieja realne szanse! A i sama zabawa jest fajna ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/86755-wrc-erc-rsmp-typowanie-wynikow-2016/page-3 

 

+++++++++++++++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie sa zasady dzielenia auta :D ?

50/50 ? Robert to by pewnie chciał jechać 11 h i zostawić Martinowi 1 godzinkę jazdy.

To jest chyba impreza Prokopa, a Robert im "pomaga" więc coś tam Martin pewnie chciałby pojechać. 

 

 

Racja. Czyli 10h Kubek, 2h Prokop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. chyba się zbyt zagalopowałem co do oczekiwań od Roberta. Mimo, że mają fajną furę, to ten zespół Prokopa praktycznie nie ma żadnego doświadczenia z poważnymi wyścigami, także różnie co do zawodności auta może być.

Podsyłam ciekawe wypowiedzi RK:

 

"W ostatnich miesiącach schudłem 10 kilogramów, wprowadziłem sobie intensywny program treningowy i czuję się bardzo dobrze. Przymierzyłem mój kombinezon z sezonu 2010 kiedy byłem w Formule 1 i pasował! Kilka lat temu również przeprowadziłem taki test, ale z zupełnie innym skutkiem"

 

"Będziemy jechać tylko we dwóch więc spędzę sporo czasu w samochodzie. Nigdy nie jeździłem samochodem GT3 więc tak naprawdę nie wiem, czego się spodziewać. Nie ma jednak presji, startujemy w tym wyścigu jako przyjaciele i chcę aby w takiej atmosferze toczyła się jazda".

 

 

"Będę starał się zrozumieć, jakie są ograniczenia mojego ramienia na torze, a to nie będzie łatwe bowiem samochód nie będzie dostosowany do moich potrzeb. Niektóre przyciski będą po mojej prawej stronie, ale zobaczymy. Będzie sporo czasu na próby

 

Edytowane przez Dudu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert startuje dla funu.

Ja sobie myślę, że on pokaże dobre tempo i się pościga, natomiast na końcowy wynik nie ma co liczyć. Skoro Prokopowi ma pokazywać linie jazdy;)

Bez napinki, super że będzie stream. Z przyjemnością popatrzę jak wyścig będzie wyglądał, zwłaszcza, że w wyścigach endurance dzieje się sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...