Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wątek ma tytuł "Robert Kubica w rajdach" ;)

No wlasnie wątek istnieje od 2012 roku i przykro ze tak to sie kończy.

 

 

 

A co sie kończy ?  :o  Chyba Wasza nadzieja , szkoda  :)  ;)

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisal że Camilli to talent , i wcale nie będzie tak źle , jak pisalem że myśle ze bedzie walczył z Prokopem i Bertellim to mi minusy powstawali …. Sorry pomyliłem sie , on nawet z nimi walczy …..  :mrgreen: On dostaje łomot .  :blink:


Po prostu będziemy tu bazgrać ktoś coś raz na jakiś czas, póki się nie doczekamy....

sorry za minusa , sprawdzałem  :mrgreen: zaraz poprawie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz presja na Camiliim będzie coraz większa. Trzeci rajd i znowu problemy. Dzień do zapomnienia, na drugiej pętli problemy ze skrzynią - nie ma jedynki i dwójki.

Zobaczymy jak będzie w dalszej części sezonu, ale spodziewałem się lepszych wyników i czasów.

 

Za to coraz baczniej się przyglądam pewnemu młodzikowi z Finlandii w WRC2. Kapitalne GB w zeszłym roku, solidny występ w Monte i kolejny genialny występ w Szwecji (moim zdaniem mocno niedoceniony - stracił tylko 15 sekund do wychwalanego w niebiosa Evansa...). Jak będzie się dalej rozwijał w takim tempie to Lappi powinien mocniej spinać poślady bo ostatnio Suninen go klepie jak tylko chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spodziewałem się lepszych wyników i czasów.

 

Ja sie nie spodziewałem , może lepszy wynik będzie w Niemczech , wcześniej nie ma opcji , takie moje zdanie  . To był moi zdaniem najwiekszy bład Malcolma , no może oprócz zatrudnienia swojego syna ;)

Ale to oczywiscie krytyka slaba , bo Ford to prywatny zespół i rządzi sie innymi prawami . 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberta nie ma. Meeka nie ma. Jeszcze Neuvillowi chciałem kibicować, ale jakoś nie wyszło.

Wy tu grobowy nastrój, a ja jednak po ostatnich wywiadach jestem pełen nadzieji :)

Jeśli zobaczę Roberta w jakimś zamkniętym Mercedesie na torze to wtedy stracę nadzieję :P będzie dobrze. Moim zdaniem Fordem ale coś tam chłopaki pojadą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisal że Camilli to talent , i wcale nie będzie tak źle , jak pisalem że myśle ze bedzie walczył z Prokopem i Bertellim to mi minusy powstawali …. Sorry pomyliłem sie , on nawet z nimi walczy …..  :mrgreen: On dostaje łomot .  :blink:

 

Po prostu będziemy tu bazgrać ktoś coś raz na jakiś czas, póki się nie doczekamy....

 

sorry za minusa , sprawdzałem  :mrgreen: zaraz poprawie :)

He he ciezko sie nie zgodzić.Nie rozumie polityki Malcolma no ale wolność Tomku w swoimi domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś kiedyś pisal że Camilli to talent , i wcale nie będzie tak źle , jak pisalem że myśle ze bedzie walczył z Prokopem i Bertellim to mi minusy powstawali

 

Ja jedynie cytowalem samego Malcolma, ktory zaprzeczal jakoby chodzilo tylko o kase... ;) Ale wciaz mysle, ze Camilli dopiero sie uczy. Sam MS mowil przeciez w tym dlugim wywiadzie, ze roznica miedzy samochodami WRC i WRC2 jest kolosalna. Wiec ciezko sie spodziewac, zeby wsiadl i od razu blyszczal :rolleyes:  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos nowego asa Forda (trzeci rajd z rzędu):

 CAMILLI UPDATE
Eyewitness report from Martin Prokop who passed him in stage. "He's close to here, about 2km back. It looks like he crashed on a fast corner. They are okay. The car is facing the wrong way." Prokop reports that his own car isn't running straight.


Chyba tam rzeczywiście musi być taki układ, że EC dzwoni,a Malcolm na tym zarabia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, pierwszy "normalny" rajd w sezonie i widać, że VW i Hultaj poszły do przodu, a Ford cieniutko.

W Mehiko Ostberg i Tanak są nigdzie, a Camilli znowu "daleko od szosy". Czołowe pozycje na OSach zajmują wszystkie VW i Hyundaie,a dopiero za nimi Ostberg.

 

W sumie to dość oczywiste, że kasa z fabryki na rozwój nie daje szans prywaciarzom, ale Malcolm dotąd dość długo utrzymywał względną konkurencyjność Fiesty.

Edytowane przez Bosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostberg cieniutko, ale Tanaka bym usprawiedliwił oponami. DMACKi miały być lepsze na szutrze, ale nie widać tego po czasach. Strata często ponad sek na km to na pewno nie wina kierowcy. Szkoda, że w drugiej fabrycznej Fieście nie siedzi jakiś inny szybki kierowca to mielibyśmy bardziej miarodajne porównanie.

 

Latvala jak nic nie skopie to ma zwycięstwo w kieszeni, nawet Ogier nie jest w stanie nic wyczarować jak drugi VW startuje kilkanaście minut za nim. Z 0,5 s/km dostaje na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio co się stało z Thierrim. Ma wcale nie mniej wypadków niż Robert, często jego tempo jest nigdzie, stary Sordo i młody Paddon go objeżdżają. Jak to dalej będzie szło w tym kierunku to nie spodziewałbym się go zobaczyć w przyszłym roku w Hultaju. Ile można jechać na renomie z 2013 roku, tylko wtedy każdy zapomina, że to był pierwszy sezon VW i Polo nie było jeszcze tak dopracowane jak teraz, no i Ford był 3 lata młodszy :). Ciekawe czy i Matton dalej będzie chciał go tak ochoczo w swoim zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeź to dopiero jutro bedzie na Guanajuato 80 km na dzien dobry :) i odwrócona kolejnośc , Ogier bedzie odrabiał , ale czy odrobi ponad minute ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jak Kubica nie będzie miał finansowania a Ptaszek godnie Maćkowi zapłaci to mimo całej do Maćka sympatii i marzeniach Jego o wygranym rajdzie może zwyciężyć pragmatyzm życia. Bo Ptaszka jak widać stać i na wyniki i na samochód. Wiem, że choć RK jest najtwardszy z twardych to by go to rozwaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ptaszka jak widać stać i na wyniki

Nic Ptaszkowi nie ujmując, ale chłopak to się dopiero uczy i obecny super wynik jest wiadomo czego efektem. Powtórzy to w Europie jak WRC2 będzie porządnie obsadzone to pogadamy ;)

 

Tak czy siak wynik jest wynik, ale sam rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A rzeź to dopiero jutro bedzie na Guanajuato 80 km na dzien dobry :) i odwrócona kolejnośc , Ogier bedzie odrabiał , ale czy odrobi ponad minute ?

 

będzie gonił  :P

 

 

Trzymam kciuki. Mam nadzieję ,że pociśnie jak w Hiszpanii  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...