Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

od tego jest menager , który "sprzedaje" kierowce , jego wizerunek , itd. i ma z tego prowizję

No właśnie, Robert niby ma menadżera, ale jakoś aktywności Pana Czachorskiego nie widać.

Chyba, że tak ma być? "Pieniądze lubią ciszę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albowiem właściciel prywatnej firmy Msport, po rozważaniu wszystkich za i przeciw oraz innych możliwych opcji uznał że to najlepsze rozwiązanie dla jego firmy ;)

Pewnie miał swoje powody i decyzje przemyslal nieco uwazniej niż my tu na forum bo to jego biznes i jego kasa.

 

To niestety nie fabryka gdzie liczy się tylko sportowy wynik.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jednak pod kątem RK, to MSport może wcale nie był rozwiązaniem, które chciałby RK.

Był już wcześniej u Malcolma (2014) i zwiał od niego niezadowolony zakładając własny zespół.

 

Ale słusznie prawicie, biorąc pod uwagę wszystkie cechy RK, jak umiejętności, szybkość, talent, pracowitość, ale przede wszystkim rozpoznawalność, piękną historię, pochodzenie z kraju będącego sporym rynkiem, itp, to kompletnie nie ogarniam dlaczego ten facet nie ma naprawdę potężnego sponsora/sponsorów. Racjonalnie patrząc powinni walić do niego drzwiami i oknami. Z całą jego historią, szybkością i bezkompromisowością, to przecież idealny kandydat np dla takiego Red Bulla.

Nie wiem, jakie wysiłki organizacyjne podejmuje RK i jego management, ale ciężko nie dojść do wniosku, że potencjał marketingowy RK nie jest właściwie wykorzystany.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dzień bez wieści o planach Kubicy to męczarnia. Już by puścił "parę" co i jak i do kiedy trzeba czekać i na co. :biglol:

http://www.przegladsportowy.pl/motosporty/rajdy,maciej-szczepaniak-pilot-jak-bramkarz-sam-nie-wygra-wywiad,artykul,650937,1,352.html

 

Wideło z Robertem , nestety stare, sprzed Monte    :D

 

 

 

http://ecache8.m2d1.cdn.onet.pl/ceph/6662f0d2-c62e-430d-9d72-6b06c4e2506e.1453384646.811832.mp4?co=rasp_przegladsportowy&ct=sm&st=sWZoTi9APyyBGPdv3yPJyA&e=1456953221

 

Ręka Roberta na tym wideo wygląda bardzo dobrze. Chyba spowodowane jest to tym, że ta ręka jest naprawdę dobrze zrehabilitowana z tym wyjątkiem , że jest ograniczenie w zakresie niektórych ruchów.

 

Wśród wielu ciekawych rzeczy, które powiedział Maciek jedna jest przeciekawa. Otóż powiedział On, że Robert tak sobie radzi w aucie, to gdyby miał dwie zdrowe ręce to było by mu łatwiej ale nie były przez to już ani trochę szybszy. Myślę ,że jest to bardzo ciekawe i wiele znaczące stwierdzenie !!!

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wątek ucichł po wywiadzie - niestety chyba nie ma świetlanej przyszłości - jak mówi Pan Szczepaniak - wrc prywatne ginie.

 

Ja myślę, że po prostu musimy poczekać. I to nie 2-3 miesiące, a chyba jednak do przyszłego sezonu.

Mam tylko nadzieję, że jakieś pojedyncze występy w tym roku zaliczy... Chociaż kłóci się to z podejściem Roberta. W wywiadzie wyraźnie zaakcentował, że żałuje tegorocznego występu na Monte i nie chce więcej jechać przygotowany na pół gwizdka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedowiary dziś prawie zapomnmialem ze rajd jest.Przyznam szczerze ze bez startów Roberta czuje ogromna pustkę a zeby wątek w dniu rajdu wylądował na drugiej stronie to juz ogóle skandal :(

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...