Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Francuskie media nic o tym jeszcze nie piszą

Straż pożarna powinna być w stanie gotowości ;)

No przecież nie na początku imprezy. :twisted: Atak nastąpi szarym świtem. :mrgreen:

Prawie 4,5 minuty przewagi na mecie.Choć to lokalny rajd,to przewaga olbrzymia.OS-y miały po 13-15km. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza ten pierwszy filmik co zamieścił Domso bardzo mi się podoba. Oglądałem go dzieści razy.

Ten uślizg tylnej osi to je bajka. Bardzo chciałbym tak umieć przejechać zakręt. Już mi nie chodzi o partię zakrętów bo mnie to przerasta ale jeden taki ściasny zakręt na suchej nawierzchni z uślizgiem tylnej osi.

 

PS. Jak się to robi ? Tylko prędkością i mocą czy też był lekko podcięty ręcznym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podcięty ręcznikiem ;)

 

Wymiękłem. Ten uślizg był tak precyzyjny i subtelny,że nie pasował mi na brutalne zblokowanie ręcznym a jednocześnie nie bardzo mogłem zrozumieć,jak na suchej nawierzchni można tak ładnie tą dupką się tak przesunąć przez zakręt.

 

I On to robi tym przyciskiem , który nie do końca działa tak jakby chciał ? Z nieprzewidywalnym opóźnieniem i siłą :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza ten pierwszy filmik co zamieścił Domso bardzo mi się podoba. Oglądałem go dzieści razy.

Ten uślizg tylnej osi to je bajka. Bardzo chciałbym tak umieć przejechać zakręt. Już mi nie chodzi o partię zakrętów bo mnie to przerasta ale jeden taki ściasny zakręt na suchej nawierzchni z uślizgiem tylnej osi.

 

PS. Jak się to robi ? Tylko prędkością i mocą czy też był lekko podcięty ręcznym ???

Trening,trening+talent=klasa i perfekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co czyżby po Polskim koniec Kubicomanii ? Za dwa dni Rallye de France a tu taka cisza........

 

Chyba żartujesz :biglol:

włąśnie napisałem na FB więc wklejam :)

 

Flaga "Robert Flat Out" jest , bilety na samolot są , portfel jest , forma jest , rodzina ze łzami w oczach pomachała , czyli gotowi na Rajd Francji Alzacja WRC 2013 , czas odwiedzić Strasburg . Jestem z powrotem we wtorek . Czas pożegnać i podziękować największemu sportowcowi motorsportu wszechczasów czyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...