Skocz do zawartości

Środkowy dyfer przełożenie 1:1 POTRZEBNE numery oem


ArturPSX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji awarii skrzyni biegów ty754bv1ba i wielu prób rozszyfrowania budowy tegoż wynalazku i znalazienia numerów części zamiennych mam pytanie do szanownych forumowiczów. Może ktoś już doświadczył tego i moze znalazł odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

 

A teraz do rzeczy, zepsutą skrzynie praktycznie poskładałem, wszystko jest cacy, ale.... brakuje mi dwóch walków w centralnym dyfrze ( w dupce skrzyni razem z centralnym mechanizmem rożnicowym). W oryginale w mojej skrzyni jest przełozenie tegoż dyfra 1:1 (31 do 31). W akcie desperacji zamówiłem takież dwa cudeńka w ASO Subaru. Podałem im numer podobnej części - gear transfer driven i gear transfer drive 33128AA130 i 33113AA210, przy czym zaznaczyłem że chodzi mi o te cześci ale z przełożeniem 1:1. Sprawdzali temat tydzień, zadzwonili i poinformowali że mogą zamówić takie części z japonii. Nie patrzac na koszty zdecydowałem się bo ilez auto może stać a nie jeździć. 4 tygodnie oczekiwania i przyszły. Jakież było moje rozczarowanie gdy policzyłem zęby części które mi wręczyli - 33do30 F..K !#@$#^%#$@#$#%$#% ICH NUMERY BYŁY WŁAŚNIE TAKIE JAK PODAŁEM :( Coś sie nie przyłozyli do sprawdzenia.

 

Czy ktoś zna numery (odpowiedniki ) tych dwóch elementów tylko tworzące przełożenie 1:1 ?????

 

Salon umywa ręce i nie chce ponownie mi zamówić innego zestawu koł, bo twierdzą że nie mogą sprawdzić jakie powinny być (na jakies podstawie zamówili te 33/30). Na oryginałach wycięgnietych ze skrzyni nie ma żadnych numerów.

 

 

 

 

POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...