Jump to content

komputer pokładowy

cyckocholik
 Share

Recommended Posts

Witam od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem legacy 2004 2l, więc wybaczcie takie pytania ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Od jakiegoś czasu komputer pokładowy wyświetla chwilowe spalanie na przemian z takim czymś: n9- czy to jest jakiś kod błędu?

TTTM, poszukaj na forum, najpierw wyswietla znaczki, a potem zaczyna migac. U mnie wyswietlal jakby A9, potem jakeis kreski a potem juz migal. Mozna spr przelutowac plytke, jak nie pomoze to sie wymienia.

Witam

Podepnę sie pod ten temat. Mam pytanko czy przyciski przy panelu wyświetlacza mają być podświetlane? Chodzi o set , + , -.U mnie ciemno.

Jeśli chodzi o ten przycisk po przeciwnej stronie to jest podświetlenie.

Witam

Podepnę sie pod ten temat. Mam pytanko czy przyciski przy panelu wyświetlacza mają być podświetlane? Chodzi o set , + , -.U mnie ciemno.

Jeśli chodzi o ten przycisk po przeciwnej stronie to jest podświetlenie.

nie sa podswietlane, wszystko u Ciebie ok

Tak dzięki, za odpowiedz właśnie juz sobie sprawdziłem :) ale podziwiam za pomoc techniczną Ciebie okeyten.

U mnie np. nie ma przycisku bright na panelu wyswietlacza, rozjaśnianie razem ze wszystkim, nie wiem o co chodzi :D Czy to były różne wersje tego wyswietlacza?

Edited by Dawid1