Skocz do zawartości

Tajemniczy przycisk koło radia:)


funvell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

posiadam forestera my06 2.5xt i koło radia mam przycisk nie za bardzo wiem do czego służy, gdy go wciskam słychać głos Pani która informuje mnie o wyborze języka aczkolwiek ani nie działa ten głos z nawigacją czy też telefonem...(help!)

 

 

Pozdrawiam

Fun

post-8516-0-05573600-1355553650_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik od zestawu głośnomówiącego. Mam podobny. Zrób fote z bliska tego guzika bo ciężko powiedzieć od czego to dokładnie. Telefon najpierw trzeba sparować z zestawem - o ile jest cały i kompletny (ale skoro coś mówi to raczej jest sprawny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

z chęcią zrobiłbym zdjęcie ale nie mam dostępu do samochodu przez najbliższe 3 tyg (jestem za granicą) Sparować? jak to zrobić tez myślałem że to głośno mówiący, bo przy drzwiach mam mały mikrofon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparować = powiązać telefon z urządzeniem. Trzeba w telefonie włączyć bluetootha i wyszukać (w telefonie) urządzenie siedząc w samochodzie (zapłon włączony) - jak "coś" znajdzie to "powiązać" urządzenia. Będzie pytało w telefonie o kod i trzeba próbować (0000, 00000, 1111, 11111, 1234, 12345). Po tym już będzie pamiętało telefon i za każdym razem jak telefon będzie w zasięgu (i będzie miał włączony bluetooth) to się sam połączy. Może trzeba coś będzie nacisnąć jeszcze ale to trzeba by wiedzieć co to jest za zestaw (z dokładnego zdjęcia coś się poszuka w necie). Ja tez metodą prób i błędów doszedłem do swojego. Pod schowkiem przy pasażerze wymacasz głośnik i być może centralkę.

 

Apropos linka od spawalniczego całkiem możliwe że to to: http://subaru-forester.sgpetch.co.uk/pages/accessories/detail/model=272/category=ROOT-extras/accessory=Bluetooth+Hands+Free+Kit/id=8110

Edytowane przez sk4000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...