Skocz do zawartości

spalanie 1.6 impreza


loader99

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że założy ową instalację a następnie sytuacja zmusi go do sprzedaży autka B) Różnie bywa... Albo sprzedaje trupa, założy nową instalację coby się go szybko pozbyć hahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie no śmieję się ;)

 

Kupiłem Imprezę 2.0 NA z gazem, który w tym aucie siedzi już dobrych kilka lat. Silnik pracuje na gazie i na benzynie nienagannie, i jest - pomimo 233k przebiegu - w bardzo dobrym stanie. Auta, do którego gaz wsadzono raptem kilka miesięcy wcześniej, bał bym się kupić.

 

Co do pytania, czy TurboDziadek objedzie BMW 318 - jeżeli kolega szuka auta w tym celu, to pomylił Forum, Hondziarze siedzą gdzie indziej.

 

<Ale odpowiedź brzmi - tak, objedzie :twisted: >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to wiadomo, że nie o to chodzi ;) Grunt to czerpać dla siebie jak najwięcej przyjemności z jazdy, cieszyć się bezawaryjnym autem i dzielić się doświadczeniami z innymi ;) Wiem, że objedzie :mrgreen: :mrgreen:

 

Btw. Za Hondą nie przepadam ;) Aa i chyba z tematu nieco zboczyliśmy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że przegląd autka z instalacją gazową jest droższy niż takiego bez instalki...Do tego wypadałoby robić jej (coroczny) przegląd- z wymianami filtrów regulacją itp itd...No przynajmniej w Moim przypadku tak było- nie wiem...Może to zboczenie by wszystko z babcią-grało na tip top :)

Tak jak napisałem...Jako pierwsze autko można spokojnie kupić 1.6...Oczywiście o ile ma napęd 4wd :P Oraz reduktor co jest dużym dodatkiem (aczkolwiek tylko w kombi występującym). Koszt zakupu nie wielki a radość nie Mniejsza niż z posiadania 2.0. Oczywiście demonem prędkości i oszczędności nie będzie ale nie o to tutaj chodzi...Napęd jest ten sam w każdej z wersji (wolnossak oczywiście). A zawsze można zrobić upgrade na coś lepsiejszego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Tak jak napisałem...Jako pierwsze autko można spokojnie kupić 1.6...Oczywiście o ile ma napęd 4wd :P Oraz reduktor co jest dużym dodatkiem (aczkolwiek tylko w kombi występującym).(...)

Z tym reduktorem to nie zawsze tak jest.

Zakupiłem dziadka w sedanie z reduktorem (skrzynia ofc z kombi).

Fajna sprawa, mniej męczy sprzęgło pod dużym obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co do wymiany części eksploatacyjnych tak jak el. układu hamulcowego, zawieszenia, kierowniczego czy filtry, olej(e) itp rzeczą oczywistą jest, że dokonywałbym ich sam ;) Także mówisz, że 1,6 na początek wystarczy, no cóż... Warto by było przejechać się, przetestować taki samochód przed zakupem :mrgreen: :mrgreen: Aczkolwiek wygórowanych wymagań nie mam ;) Myślałem właśnie, że w kombi byłby akurat, nie dość że auto, które jest marzeniem od xxx czasów to jeszcze praktyczne.

No nic, dzięki wielkie za wszelakie odpowiedzi ;) Pamiętajcie, że jestem otwarty na krytykę także śmiało. Lepiej zostać pouczonym niż żyć w błędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to działa in plus, że 1.6 i 1.8 duuużo tańsze w zakupie...Choć jak już napisaliśmy- jest ogromna przepaść pomiędzy tymi silnikami a 2.0 lub 2.2 nawet...Co do skrzyni z reduktorem to ja miałem na myśli serię w wannie- a nie przekładki... bo skrzynię taką oczywiście można odnaleźć w jakimkolwiek subaru- z racji jej kompatybilności z innymi modelami :)

Co do kombi to z Jego praktycznością byłbym raczej ostrożny...Ponieważ bagażnik jest nie wiele większy niż w sedanie...Może po prostu wygodniejszy w użytkowaniu

Ogólnie niektórzy kupują autko patrząc na te aspekty...Niektórzy wręcz odwrotnie-patrzą na wygląd...Tak jak ja np...Zawsze chciałem mieć imprezkę w kombi i se taka kupiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...