Skocz do zawartości

Vehicle Dynamics Control system needs to be checked


jan111

Rekomendowane odpowiedzi

BUDUJCIE WIARYGODNOŚĆ SUBARU IMPORT POLSKA przez wiedze i kompetencje techniczną

Zawsze jest coś do poprawienia w funkcjonowaniu każdej firmy. Zarówno Dyrekcja, DT jak i Dealerstwo, czyta to forum i podejmuje stosowne kroki, aby usprawnić funkcjonowanie całej sieci. Dobrze by jednak było, żeby także z naszej strony, klientów i użytkowników Subaru płynął w świat pozytywny przekaz, że za sterami aut spod znaku Plejad zasiada fajna wiara, która nawet trudne sprawy umie rozwiązywać z uśmiechem i klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Cytat Dyrekcja .....Dziękuję za pouczenie....... Za co obraziła się na klienta Dyrekcja ?

Za nic. Nie obraziłem się . Wręcz przeciwnie - zleciłem wysłanie pisma do FHI, co też zostało uczynione :)

To nie jest śmieszne ale żałosne czytając moje wpisy powyżej .

Cóż, jeżeli się zgodzę z cytatem powyżej, może to być dwuznacznie odebrane. A więc - bez komentarza.

Dyrekcja o mentalności obrażania się

Raz jeszcze - nie obrażam się. A że czasem trochę "łapię za słówka" - cóż, taki charakter Forum ;)

Dyrekcja Importera na razie jest obrażona na klienta który ma samochód na gwarancji .

I po raz trzeci - nie jestem obrażony :)

I w związku z powyższym stwierdzenie:

Publiczne przyznanie się do tego na forum internetowym jest dyskwalifikacją handlową .

jest absolutnie nietrafne :idea:

Dyrekcja cytat jaki znalazłem na forum Niewłaściwy akumulator„Moja wiedza na temat akumulatorów zatrzymała się na etapie Fiata 126 ( czyli ok. 30 lat temu ).” Poraża szczerość ale inteligencją ( nie chce napisać dosadniej ) .

Zasadniczo nie bardzo wiem, co p.t. Autor miał na myśli :question:

O ile cytat mojej wypowiedzi jest kompletny, o tyle komentarz pozostaje w pewnej logicznej sprzeczności z zasadami funkcjonowania języka polskiego. Żonglowanie tematyką inteligencji jest w tym kontekście ... mało zrozumiałe.

Tym bardziej, gdy się wie, jakie są różnice techniczne pomiędzy akumulatorami z czasów Fiata 126p i tymi stosowanymi w autach dzisiaj. :idea:

Od 13 listopada czyli po 4 miesiącach udowadniania Dyrekcji że jest mądrzejsza na „etapie Fiata 126p” od producenta Subaru wreszcie wystąpiono do niego z zapytaniem .

Forum zezwala na prześledzenie sekwencji czasowej. Uczyńmy więc to:

1. Pytanie autora zadane na tym forum: 06.12.

2. Moja odpowiedź : 07.12 ( po 1 dniu )

3. Kolejne Pytanie ( komentarz ?) : 26.12 ( po 19 dniach ).

4. Moja odpowiedź : 29.12 ( po 3 dniach )

5. Pytanie : 31.01 ( ponad miesiąc )

6. Odpowiedź : 06.02 ( 7 dni ).

 

Po otrzymaniu odpowiedzi z FHI jej sens został niezwłocznie umieszczony na niniejszym Forum...

 

Przykro mi z powodu kłopotu, z jakim Pan się spotkał.

Z tytułu mojej fukcji za to też przepraszam.

A że Forum to inna forma komunikacji, niż np. oficjalna korespondencja - cóż. Dokładnie tak właśnie jest.

 

Licząc na to, że:

Zadzwoniłem do serwisem aby skontaktował się z Importerem , po moim powrocie z zagranicy ustalimy termin wizyty .

pozwoli na finalne rozwiaząnie problemu pozostaję

 

 

z wyrazami szacunku .

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...