Skocz do zawartości

15 grudnia sobota NMnP Ślizgamy się troszeczkę :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie, zapraszamy 15 grudnia w sobotę do Nowego Miasta nad Pilicą. Lotnisko szczęśliwie się nie sprzedało, więc robimy treningo- ślizgawkę mam nadzieję po śniegu :idea:

Będą przygotowane 2 trasy. otwarta treningowa, bezpieczna i leśna.

zapraszamy od 9.30 cena: 200 dla stałych bywalców i 250 dla pozostałych. Opłata za auto.

Gryll ofkors w cenie, również dla kibiców.

 

zapraszamy. Vert&Norveg

 

Wszystkich zainteresowanych treningiem 15.12.2012 w Nowym Mieście prosimy o wpłatę 250 pln (200 stali bywalcy) do dnia 12.12.2012. Niestety jesteśmy do tego zmuszeni po ostatnich deklaracjach jakie niestety nie pokryły się z rzeczywistym przyjazdem na trening do Słomczyna.

Jeżeli nie zbierze sie odpowiednia ilość zainteresowanych do 12.12.2012 będziemy musieli niestety odwołać ostatni trening w tym roku.

Osoby które chcą otrzymać fakturę za ten dzień prosimy o kontakt mailowy: info@rallyevents.pl

Dane do przelewu:

Bartłomiej Nastalski

83 1050 1025 1000 0022 8809 8615

Edytowane przez vert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki macie system wypuszczania na trasę ? Jeszcze nie byłem u Was, więc pytam. Wszyscy sobie jeżdżą w pętli jak na Słomczynie (AK)/Kielcach czy jak na Ułężu ze startu każdy osobno ?

 

Z drugiej strony, ta opłata przy tej ilości aut to z deka duża....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata normalna, a tłoku nigdy w NMnP nie było, jest porządek i każdy może sie "najeździć" do woli. Zazwyczaj po 2-3 godzinach część aut ma mniejsze albo większe awarie, za chwilę część uczestników ma dość jazdy i jedzie do domu a fanatycy i szczęśliwcy, którym nic nie padło w aucie jeżdżą do upadłego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMILE jeśli dla Ciebie za dużo kasy to proponuję zorganizować samemu taki event. Wtedy zdanie zmienisz na 100%

Napisałem 80 aut bo taka jest przepustowość na tym terenie. są 2 odcinki o łącznej długości ok 8-10 km.

Zapewniam ja jako organizator tego typu eventów od lat 5 że nie ma osoby która by sie u nas nie wyjeździła. Prawda jest taka że jak ludzie zaczynaja jeżdzic o ok 10 rano to o 14 nie ma już chętnych do jazdy.

Reasumując. Najezdzisz się w opór, dostaniesz jeść i pić. Zakładam że będzie nie więcej niz 30 aut.

Pozdrawiam,

Vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMILE jeśli dla Ciebie za dużo kasy to proponuję zorganizować samemu taki event. Wtedy zdanie zmienisz na 100%

Napisałem 80 aut bo taka jest przepustowość na tym terenie. są 2 odcinki o łącznej długości ok 8-10 km.

Zapewniam ja jako organizator tego typu eventów od lat 5 że nie ma osoby która by sie u nas nie wyjeździła. Prawda jest taka że jak ludzie zaczynaja jeżdzic o ok 10 rano to o 14 nie ma już chętnych do jazdy.

Reasumując. Najezdzisz się w opór, dostaniesz jeść i pić. Zakładam że będzie nie więcej niz 30 aut.

Pozdrawiam,

Vert

 

Rekord u was to ponad 200km w ciągu treningu z tego co pamiętam więc cena nie jest jakaś wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...