Skocz do zawartości

lampy tył seryjne gc8 --> jdm


sobiech89

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kierunki i przeciwmgielne do reszty czerwonego klosza owszem sa zgrzewane ultra dźwiękowo....Ale od obudowy- możesz je oddzielić...spróbuj w piekarniku podgrzać :mrgreen: Gwarancji że się powiedzie nie daję ale przynajmniej się przekonasz czy to się uda- tylko oczywiście ich nie stop :-P

Ludziska właśnie w ten sposób przerabiają lampy/reflektory..Aha..ja swoje reflektory oraz postojówki tak przerabiałem by przyciemnić ich wkłady...i wszystko było ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobiech, w Jdm swieci cała góra, w europejskich, moze 1/3 z tego, druga 1/3 to powierzchnia przeciwmgielnego, (który dodatkowo jest tylko w lewej lampie) ostatnia cześć to odblask ,który jest po środku (w jp jest całkiem w rogu)

 

Napisz do- Dyziek ,on pisze "zmieniał położenie żarówek" ,ale nie wiem pod jakim względem

 

11772993.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz a skąd Ty taka fotę mosz?? Dyziek nie zastrzegł kopiowania i wklejania bez Jego zgody?? :-P

Fajnie Mu one świecą- więc cokolwiek zrobić z seryjnymi będzie dobrą opcją...Oczywiście lepszą jest kupić jdm'y...jeśli się ma troszkę wolnych banknotów- warto korzystać bo jakoś się wysyp zrobił...dwa komplety na alledrogo i chyba jeden przynajmniej na forum... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, iż nie każdego stać by wysupłać te kilka stufek ale jednak warto kupić od razu jdm'y i nie bawić się w jakieś tam przeróbki/obróbki :P Niewiele osób wie, że miałem dwa takie komplety....Pierwsze owszem kupiłem prosto z Japonii i dałem za nie jak za zboże ale drugie...wyrwałem za 300stówki- a sprzedałem za 3x tyle :D Choć wcale nie chciałem...Ktoś tam tyle zaproponował no i poszły...czemu o tym pisze? Ano dlatego, że da rade trafić oryginalne i tak poszukiwane lampki- w całkiem ludzkich pieniążkach.

Poza tym nawet te 800zł za te które stoją w necie- warto dać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj- montuj....Dla gratów jdm nie ma że zimno :P Aż sie dziwnie, że takie frukty do wiosny zalegają...Moje zalegają bo autka nie mam a cały pokój jdm'owych gadżetów już nagromadziłem :)

A co do tematu to uważam iż Dyziek jako jedyny (mnie znany) mógłby sie wypowiedzieć co gdzie jak....Moje zdanie- seria to seria...seria jdm- jest jednak lepszą serią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...