Skocz do zawartości

Spryskiwacze reflektorów Forester MY'06


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

Normalne jest, że działają po ok 2 sek., oczywiście pod warunkiem włączonych świateł :smile:

 

Jest jeszcze jeden warunek (choć nie wiem czemu ;/ ale nie zawsze konieczny). Auto musi być się poruszać. podczas postoju spryskiwacze reflektorów nie zawsze działają (szczególnie jak jest mało płynu w zbiorniczku). A przynajmniej u mnie tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne jest, że działają po ok 2 sek., oczywiście pod warunkiem włączonych świateł :smile:

 

Jest jeszcze jeden warunek (choć nie wiem czemu ;/ ale nie zawsze konieczny). Auto musi być się poruszać. podczas postoju spryskiwacze reflektorów nie zawsze działają (szczególnie jak jest mało płynu w zbiorniczku). A przynajmniej u mnie tak jest :)

NIe musi się poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Podsumowując... w Forku MY'06 spryskiwacze lamp przednich:

- działają tylko przy włączonych światłach drogowych

- działają zawsze razem ze spryskiwaczem szyby przedniej

- działają tylko przy odpowiednio wysokim poziomie płynu (przy niskim poziomie działa tylko oprysk szyby)

- mają oddzielną pompkę (pod zbiornikiem, dostęp od dołu po poluzowaniu osłony nadkola i chlapacza)

- nie ważne na jak długo wciśniesz guzik to sprysk będzie trwał tylko około 1 sekundy i nastąpi po lekkiej zwłoce

 

Można przerobić wtyczkę sterownika (umieszczonego za schowkiem) spryskiwaczy lamp (zewrzeć 2 z 6 przewodów) tak aby pracowały niezależnie od sprysku szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...