Jump to content

Woda w bagażniku...:(

wichercat
 Share

Recommended Posts

Witam,

dzisiaj podczas rutynowej kontroli wurxa komisja stwierdziła obecnośc znacznej ilości wody w bagażniku po prawej stronie we wnęce w nadkolu.....czy tam jest jakiś odpływ bo jak grzebałem tam komisyjną ręką to jakieś badziewia tam były i może coś sie przytkało.......

A czemu komisja nie stwierdziła jak ta woda tam się dostała?

A dywaniki suche masz? Może z góry z klapy się woda wlewa? Ale prawdopodobnie masz dziurę w budzie i woda dostaje się od spodu auta.

Sprawdź:

1. Spojler (zamknij kogoś w bagażniku z latarką niech patrzy i polewaj ostro wodą)

2. Lampy

3. Nadkole

4. Tylną szybę czy sie nie odparzyła i może podciekać (u mnie tak było)

5. Zgrzewy blachy w rynience pod klapą odprowadzające wodę z tylnej szyby.

Powodzenia, ja walczyłem niesystematycznie ze 2 mies. zanim doszedłem gdzie jest problem. :mrgreen:

MIałem podobny problem, też podejrzewałem lampę, a okazało się, że po naprawie blacharskiej nie została włożona w pas tylny gumowa zatyczka (pod zderzakiem) i tamtędy lała się woda. Wykryłem to poprzez cierpliwe testy lania wody.

Edited by sebachon

aaa no to wdzę, że sie zejdzie no nic w wekend spróbuje zanurkować. Co do wykładziny to jest sucha. Jedna uwaga z Waszej strony o dziurze lub zgrzewach nie trzymających wyglądałaby realistycznie ponieważ pierwszy raz ten probelm odkryłem po demontażu całej wylaminowanej skrzyni zawierającej subwoofer i wzmacniacz więc obstawiałbym że gdzieś od dołu sioę dostaje......