Skocz do zawartości

Woda w bagażniku...:(


wichercat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dzisiaj podczas rutynowej kontroli wurxa komisja stwierdziła obecnośc znacznej ilości wody w bagażniku po prawej stronie we wnęce w nadkolu.....czy tam jest jakiś odpływ bo jak grzebałem tam komisyjną ręką to jakieś badziewia tam były i może coś sie przytkało.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź:

 

1. Spojler (zamknij kogoś w bagażniku z latarką niech patrzy i polewaj ostro wodą)

2. Lampy

3. Nadkole

4. Tylną szybę czy sie nie odparzyła i może podciekać (u mnie tak było)

5. Zgrzewy blachy w rynience pod klapą odprowadzające wodę z tylnej szyby.

 

Powodzenia, ja walczyłem niesystematycznie ze 2 mies. zanim doszedłem gdzie jest problem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem podobny problem, też podejrzewałem lampę, a okazało się, że po naprawie blacharskiej nie została włożona w pas tylny gumowa zatyczka (pod zderzakiem) i tamtędy lała się woda. Wykryłem to poprzez cierpliwe testy lania wody.

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no to wdzę, że sie zejdzie no nic w wekend spróbuje zanurkować. Co do wykładziny to jest sucha. Jedna uwaga z Waszej strony o dziurze lub zgrzewach nie trzymających wyglądałaby realistycznie ponieważ pierwszy raz ten probelm odkryłem po demontażu całej wylaminowanej skrzyni zawierającej subwoofer i wzmacniacz więc obstawiałbym że gdzieś od dołu sioę dostaje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...