Skocz do zawartości

Nakrętki do kół "tjuninkowe"


bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

NA PEWNO POWŁOKA LAKIERNICZA PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ZACZNIE "SCHODZIĆ"...

Sorki za duże litery :)

W Moich "oryginalnych" D1 spec- kolor utrzymał się ponad dwa sezony bez prawie żadnego zużycia...Później niestety szpece u wulkanizatora- nie upilnowani użyli pneumatyka i poszło wszystko..Tylko napisy sie utrzymały do samego końca :P

A co do zapytań to spokojnie...nawet te zestawy z alledrogo powinny wytrzymać NORMALNE użytkowanie :) Wiem- ponieważ miałem i alledrogo'we D1 spec i DRAG...i te takie złote z któregoś z linku również- choć moje były srebrne- no i miałem je krótko B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zakupiłem D1Spec niebieskie w Polsce u dystrybutora za 250 i są bardzo fajnie wykonane.

Była opcja na te z allegro za 150 ale jakoś im nie zaufałem :)

Wykręcałem je już ze 3 razy i gwinty się trzymają więc nie jest to jakaś chińszczyzna...Polecam :)

post-11246-0-25237100-1356828340_thumb.jpg

Edytowane przez Ryslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie sprowadziłem nakrętki Project Mu...Na yahoo jest tego od groma...Niestety i tam trafiają się chińszczyzny :angry:

Rysław- fajne nakrętasy...Będziesz zadowolony _ Taka mała podpowiedź- Nie wiem może komuś pomoże...NAKRĘTKI D1SPEC NIE WYCHODZIŁY W ZŁOTYM KOLORZE...Więc jeśli jakiś jegomość ma takowe w ofercie to istnieje podejrzenie, że to fake...Tak jak i reszta z oferty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

założyłem czerwone i mam mieszane uczucia...

przede wszystkim w porównaniu do OEM te śrubki wyglądają jak z plastiku, no i są wiele mniejsze. Na tor będzie trzeba chyba podmienić:

 

 

 

Chyba miałbym obawy poupalać na tych nakrętkach przy tych felgach :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałbym obawy poupalać na tych nakrętkach przy tych felgach

z ciekawości wykręciłem jedną i porównałem z OEM - wychodzi na to, że są takie same w szerokości, głębokości kołnierza etc. - są ogólnie po prostu dłuższe (identyczne jak te D1 spec kształtem), stąd wrażenie, że na feldze są... mniejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20130113221426.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dotarły. Jestem bardzo zadowolony, wyglądają na oryginalne, patrząc na stronę D1 ;) Co ciekawe wykończone są w macie a nie połysku, co w mojej ocenie stwarza lepsze wrażenie w dotyku i wyglądzie. Ogólnie polecam, zobaczymy jak ze zużyciem, tym bardziej że mam klucz dynamo więc będę je dokręcał zgodnie z zaleceniem producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Raczej tak...plus stożkowy łeb nakrętki...bo są też kulowe...Czasem pisze sprzedawcy, ze nakrętki są do felg wąsko otworowych- ja nigdy się nie spotkałem z tym, by jakaś nakrętka do felgi nie weszła...Te z linku spokojnie będą pasowały...Fajne są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...