Skocz do zawartości

Nakrętki do kół "tjuninkowe"


bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wybrałem:

 

http://www.japanpart...Y=&SEARCH_page=

 

:cool:

 

A tak na serio to wezmę te krótsze D1. Wiem że dłuższe bardziej rzucały by się w oczy ale jednak całe auto mam seryjne włącznie z felgami 17" i ani nie będę go obniżał ani nie będę wsadzał większych felg zanim drogi się nie poprawią (mam nadzieję że Suba doczeka się tych czasów) więc tak długie nakrętki byłyby ni przypiął ni wypiął. A krótkie dodadzą całości takiego smaczku ;)

 

Zamówiłeś już, też chciałem ostatnio zakupić, więc może bym się podłączył?

 

PW

 

nakręciliście mnie tymi nakrętkami ;)

 

... moja słaba silna wola dała się ponieść emocjom i zamówiłem sobie czerwone :P

 

Zobaczyłem Twoje "ile to pali" .... za 10zł-100km, w STi spalającym średnio 14l .... marzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cały misterny plan legł w gruzach :cry:

 

A kupował ktoś cokolwiek z tej stronki:

http://japanparts.com/db/parts_detail.php?submit.x=64&submit.y=12&NUMBER=00011657&VOLUME=265-2012-507&DEALER=1&CAR=162&MIDDLE=2&SMALL=22&MAKER=4&VOLKEY=&SEARCH_DEALER=1&SEARCH_CAR=162&SEARCH_MIDDLE=2&SEARCH_SMALL=22&SEARCH_MAKER=4&SEARCH_VOLKEY=&SEARCH_page=

 

na pewno bedzie zbieral sie w srodku syf

 

No tak, woda, sól, piach i przy zmianie na letnie problem gotowy (już jedna szpilka mi się urwała przy zmianie na zimowe. na szczeście po małej wymianie zdań z serwisem na gwarancji poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę tylko zamknięte....ja tak miałem....a na lato długie- przelotowe i jest super :mrgreen:

 

@@marcin, Niestety te na alledrogo to wszystkie podróbki....oczywiście do codziennej NORMALNEJ jazdy jak najbardziej się sprawią..Czyli czy krótkie czy długie czarne czy czerowne D1 fajne są....Tylko nie dokręcać ich pneumatykiem...z resztą...DRAG'ów też nie :-P Bo lakier zejdzie a i ukręcić je można....najlepiej dokręcić ostrożnie dynamometrycznym...coś za coś niestety...ale efekt ich jest fajny...i dlatego myśle, że warto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale masakra jakaś :shock:

Tuningować nakrętki na takie, które są słabsze od serii? Sam się zastanawiam aby wrzucić sobie podobne nakrętki, bo moje seryjne już po prostu nie wyglądają, ale żeby bać się potem czy aby się nie ukręcą przy dokręcaniu... To co ja mam myśleć przy pokonywaniu zakrętów :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...No nie straszta sie aż tak...Ja Owszem D1 miałem oryginał a więc i choć trochę mniejszy stres przy użytkowaniu...ale i Na Drag'ach jeździłem i sobie nie żałowałem....Także spokojnie :mrgreen: Owszem- jeśli ktoś chce to spokojnie da rde je zniszczyć...ale nie przesadzajmy :-P

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cały misterny plan legł w gruzach :cry:

 

A kupował ktoś cokolwiek z tej stronki:

http://japanparts.co...Y=&SEARCH_page=

 

 

 

Ja planowałem dopóki nie przeliczyłem tego na PLN, chociaż te nakrętki są ZA-JE-trolololo ale nie udało mi się nigdzie znaleźć nawet podróbek :(

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich w kolorze czarnym?

 

http://allegro.pl/nakretki-aluminiowe-12x1-25x33-subaru-nissan-i2778686810.html

 

Też myślicie, że będzie kolor odpadał? Auto wygląda tak, więc inne niz czarne nie pasują. A już napewno nie srebrne, które teraz są oryginalnie.

Jak u nich z trwałością? Nie pęknie mi to, nie ukręci się itd.? Doradźcie coś proszę, jakie czarne najlepiej zakupić.

 

dfd030ea41894649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...