Skocz do zawartości

Pogromca RS4


Eps

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiscie przed subaru mialem kota na punkcie dodga vipera, ale ze wzgledu na to, iz ten samochod jest raczej egzotycznym autem i raczej nigdy nie bedzie mi dane go miec przestawilem sie na cos bardziej dostepnego tzn. subaru, ktore przede wszystkim zawascynowalo mnie przez rajdy i teraz jest miom "konikiem". A ponadto lubie glownego konkurenta imprezy czyli lancera ( tez przez rajdy) ale evo 6 bo evo 7 jakos mi nie lezy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. też lubię japończyki, rasowe japończyki nie takie z Turcji, poza tym Porsche, Ferrari, Lamborgini ( te ostatnie to raczej TYLKO marzenia )

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do Hondy ( chwali się to co się ma :P ) Niestety będę chyba miał zakratowanego passata w ciągu jakiś trzech miesiecy. Niby też Turbo ale co jest 150 KM ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ickx - ja nie twierdzilem (i nie bede) nigdy, ze jedna marka jest lepsza od drugiej :twisted: Po prostu lubie co mam i staram sie to pokazac, a ze czasu nie starcza...dlatego jest jak jest na stronce :cry:

 

Jak tylko pojawi sie trochu czasu na horyzoncie to pojawia sie i dlugo zapowiadane nowosci :D

 

Swoja droga - ciesze sie, ze pojawiaja sie tutaj rowniez mile slowa w kierunku innych marek, a nie (jak to ma miejsce na wielu forach - pisze z praktyki) obrzucanie tylko innych pojazdow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku odpowiedź wcale nie jest taka prosta, a to dlatego, że gust zmienia mi sie jak pogoda za oknem....Staram sie nie schodzić poniżej pewnego poziomu, tzn. pewnie nigdy nie spodoba mi sie czarna bejca z super audio i najlepiej neonami z kazdej strony, ani obnizone na maxa fioletowe polo z maską wychodzącą pół metra ponad norme itd...

Za to podoba mi sie...i tu sie zaczyna długa lista...

Kocham Volvo (przede wszystkim Cross Country), Saabiki, podoba mi sie TT'etka, RS4, dalej....lubie Jaga XK8, Alfa 156 GTA i 147 GTA, ubostwiam Astony, szczegolnie DB5 i DB7 z nowszych, kręcą mnie strasznie Ferrari i Lambrorghini, Focus RS i mondeo ST220, kocham Land Rovery Discovery i Range Rovery, podoba mi sie Maserati. Mazda RX7 - kręci mnie strasznie sam fakt posiadania wankla, ponadto: Mercedes G-klasse, mini morris, lancery Evo, misiek Pajero nowy 3d, uwielbiam Porsche - wiadomo 911 - KULT, lubie marke Renault (jak sie nie ma co sie lubi...).

Mam też wielki sentyment do old-timerów. Mustang lub Corvette'a, 911 z lat 60-tych, mecedes SL stary z podnoszonym i drzwiami, wiecie który; aston DB5 , lubie garbusy stare i nowe, cobry, jaguar E-type........troche sie tego nazbierało, to tylko to co mi sie tak na szybko nasuwa.....

ale i tak jak świat długi i szeroki,

czy ktoś duży czy mały,

czy chłopak czy dziewczyna

i tak Ci powie ,że najepsza jest SUBARYNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tej dłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłługiejjjjjjjjjjjj listy ulubionych samochodów doszedłem do wniosku że nie podoba ci się tylko traktor i motolotnia. chociaż nie dam sobie głowy uciąć - mogłeś tylko zapomnieć napisać.

Moim wymażonym samochodem jest Dodg RAM, a zwłaszcza ten model który pokazano w zeszłym roku w Ditroit, z silniczkiem od Vipara. Volvo to była kiedyś moja ulubiona marka, ale zagustowałem w przwdziwym napędzie na cztery bambosze. AWD w Volvo to skrót od APARATURA WKU...............CA DRIVERA.

 

Pozdro

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

Prawda jest jak d... , każdy ma własną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pragne jeszcze dodac, ze wymienione przeze mnie, to nie jedyne, gdyz moj gust jest podobny do gustu Wielkopolanina. Zmienia sie co chile i, zeby wypisac wszystkie autka, ktore mi sie podobaja, to potrzebowalb

 

WP: A Mazda RX-8 Ci sie podoba? Moim zdaniem jest boska.

 

 

Pozdrawiam,

Than

 

P.S. Chyba bede dolaczal tu krotkie posty, jak wpadna mi do glowy jakies samochody, ktore lubie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś nawet Hummer podobał :D , ale także jak wszyscy mam zmienny gust ;)

Waldku co myślisz o jakości wykonania Dodga RAM ( też mi się kiedys podobał :P ) jakoś ja do niego nie jestem przekonany - AWARYJNOSC ( chociaż może błędnie myślę ... )

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej szczęśliwej liście są też amerykańskie pick-upy, ale nie wszystkie. Szczególnie Ford F-150 Lightning, pozostałe mniej.

Ram kojarzy mi sie z Chuckiem Norrisem, a tego mało lubie........no cóż........gościa nie cierpię.

Natomiast w temacie RX-8.......hohoho, nie wymienilem, bo jeszcze jakos taki nieobecny ten samochod, ale przyznaję mu zaocznie 7,5 w 10 punktowej skali.....no i jeszcze 0,5 za rozwiązanie tylnych drzwi !!!!

Stawiam dużego Lecha (w końcu jestem z Wlkp.) jeśli ktoś zgadnie jakie auto ma 10 punktów (wcale nie jest to pytanie podchwytliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - nie spotkałewm się z jakimiś dogłębnymi relacjami o awaryjności Dodga RAM-a, ale dzięki - przyglądne się bliżej. To na zdjęciu to jeszcze aktualny model, ale ja myślałem o następnym. Ten pokazywany w seszłym roku jeszcze nie wyszedł. A za Norisem też nie przepadam. Co do listy samochodów które podobają mi się, to jest trochę dluższa niż Subaru i Dodg. ale staram się skoncentrować na tych które naprawdę chciałbym mieć. A w tym wypadku nie tylko wygląd się liczy.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, po wpisaniu w maszynie Google hasla "Dodge Ram COncept" znalazl mi nastepujace zdjecia:

TREXDF.JPG

 

no i nareszcie (mam nadzieje, ze o ten Wam chodzilo, jak nie, to ide szukac dalej :) )

 

ram2c.jpg

 

dla zainteresowanych podaje linka: http://dodgeram.org/rides/SRT-10/concept.htm (jak to dobrze miec "pomocnika" :wink: )

 

pozdrawiam,

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję za zdjęcie RAM-a. To jest TEN. To znaczy prawie ten. Byłem na TEJ stronie i znalazłem typ i krótki opis tego o który mi chodziło. ten na zdjęciu to SRT - 10, a ten z silnikiem Vipera to SRT - 10's.

Z wyglądu niewiele się różnią, minimalnie inny gril i materiały wykończeniowe. Tylko pod maską jest ogromna różnica.

 

Siwy i zadowolony.

ps. mniam mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Texas Ranger rozbijał sie najpierw GMC, ale tak sie rozbijał, ze tamten poszedł do kasacji i dzielny Walker dostał nowego Dodge'a Rama.

A propos Ducati, miałem przyjemność przeżyć pare chwil grozy za kierownicą czerwonego 648, beeeeeeestia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...